تکنولوژیسایر گجت‌ها

ساعت هوشمند فیت بیت Sense قابلیت مدیریت استرس دارد!

برند Fitbit به‌تازگی از دو ساعت هوشمند جدید رونمایی کرد و قرار است به‌زودی روانه‌ی بازار شوند. یکی ساعت هوشمند فیت بیت Sense و دیگری Versa 3 که نسخه‌ی جدید Versa 2 محسوب می‌شود. فیت بیت سنس اما نسخه‌ی پرچمدار فیت بیت است و قرار است با قیمت ۳۲۹ دلاری عرضه شود. نکته‌ای که در مورد فیت بیت سنس وجود دارد و بسیار قابل‌توجه است این است که این اسمارت‌واچ می‌تواند به‌واسطه‌ی اندازه‌گیری دمای سطح پوست به مدیریت و کنترل استرس کمک کند.

مدیریت استرس با ساعت هوشمند فیت بیت Sense

فیت بیت سنس قابلیت‌های بیشتری نسبت به Versa 3 دارد و البته قیمت‌اش هم بیشتر است، اما شاخص‌ترین قابلیت در مورد فیت‌بیت Sense امکان مدیریت استرس توسط آن است، قابلیتی که برای جهان امروز ما که به‌شدت استرس‌زاست بسیار به کار می‌آید.

برای تشخیص استرس با فیت بیت سنس کاربر باید کف‎دست‌اش را برابر صفحه‌نمایش این ساعت هوشمند بگذارد و سپس به‌آرامی نفس بکشد. محصول جدید فیت بیت می‌تواند به‌واسطه‌ی میزان ضربان قلب و همچنین تشخیص دمای پوست به کاربر بگوید که استرس دارد یا خیر. فیت بیت سنس این کار را به‌واسطه‌ی حس‌گری با نام EDA یا فعالیتِ electrodermal انجام می‌دهد. درصورتی‌که پوست گرم، سرد و مرطوب یا خنک باشد، ساعت این توانایی را دارد که با گذر زمان بفهمد که این اتفاق به چه دلیل برای پوست رخ داده‌است. سپس اپلیکیشنی که برای این منظور طراحی شده به کاربر امتیاز می‌دهد که میزان استرس در چه سطحی قرار دارد. هرچه امتیاز بیشتر باشد، وضعیت استرس بهتر است.

ساعت هوشمند فیت بیت Sense
ساعت هوشمند فیت‌بیت Sense

در آخر گفتنی است که پیش‌فروش محصولات جدید فیت بیت آغاز شده و آن‌چنان‌که وب‌سایت فیت بیت اعلام کرده، حدود یک ماه دیگر – اواخر سپتامبر – عرضه‌ی رسمی محصولات جدید این برند آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
فروشگاه ساعت مچی تی تی بول

چنان‌که در بالا گفته شد، قیمت ساعت هوشمند فیت بیت Sense فقط ۳۲۹ دلار است.

منبع: theverge

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا