شبکه‌های اجتماعی

جنجال عکس‌های سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر

سارا و نیکا فرقانی اصل در چند سال اخیر حاشیه‌های زیادی داشته‌اند. این دو خواهر دوقلو با بازی در مجموعه‌سریال‌های پایتخت به شهرت رسیده‌اند، اما هر چند وقت یک بار ماجرایی جدید پیرامون آن‌ها وجود دارد و دوباره بر سر زبان‌ها می‌افتند. همین چند ماه پیش بود که فیلم حضور سارا و نیکا در قلیان‌سرا جنجالی شد، به‌تازگی موضوع عکس‌های سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر جنجالی شده‌است.

سارا و نیکا در قلیان‌سرا

تصاویری از سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر بدون پوشش منتشر شده‌است. کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های زیادی به این تصاویر نشان داده‌اند. برخی حتی اصل‌بودن این تصاویر را انکار کرده‌اند و بر فتوشاپی‌بودن تصاویر تأکید داشته‌اند و دارند، اما با مشاهده‌ی تصاویر این‌گونه به نظر می‌رسد که هیچ فتوشاپی در کار نیست و تصویر مربوط به خود آن دو خواهر است. ظاهراً این استخر یکی از استخرهای کشور سوئد است که البته مختلط است. در تصاویر منتشر شده از سارا و نیکا این دو خواهر با لباس زیر در استخر در کنار افراد دیگر حضور دارند.

به نظر می‌رسد با انتشار این تصاویر و البته حاشیه‌های قبلی سارا و نیکا فرقانی اصل احتمالاً در سری‌های بعدی سریال پایتخت اثری از این دو خواهر وجود نداشته باشد!

سارا و نیکا فرقانی اصل دو خواهر دوقلو هستند که در مردادماه سال ۱۳۸۳ در تهران به دنیا آمده‌اند. آن‌ها چند سالی‌ست که ساکن سوئد اند و برای ضبط سریال پایتخت به ایران می‌آیند و دوباره به سوئد بازمی‌گردند.

ماجرای عکس‌های سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر

البته تجربه‌ی بازیگری این دو در سریال پایتخت، نخستین تجربه‌ی بازیگری‌شان نیست چراکه این دو زمانی که صرفاً ۹ ماه داشتند نیز در سریالی با نام «دوباره زندگی» حضور داشتند. البته کلاً این دو خواهر بازیگر نیستند. در سریال‌های پایتخت نیز دیالوگ‌های بسیار اندکی داشته‌اند.

بیشتر بخوانید
فیلم خودکشی دنیا جهانبخت برای ساسی مانکن

در آخر گفتنی است که تصاویر سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر به‌نحوی‌ست که امکان انتشار آن‌ها در این صفحه وجود ندارد.

همچنین ببینید: شوخی زننده‌ی مجری شبکه ورزش با مربی تیم رایکا بابل

همچنین ببینید: فیلم تشییع جنازه ماه چهره خلیلی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا