اجتماعیبین‌المللی

مرگ هم نتوانست زوج عاشق آمریکایی را از هم جدا کند!

زوج سالمندی که بیش از هفتاد سال با هم زندگی مشترک داشتند، پس از مثبت اعلام شدن تست کرونایشان، به فاصله چند ساعت از هم درگذشتند.

ویل‌فورد و مری کپلر، در سال ۱۹۴۶ میلادی با هم ازدواج کرده ‌بودند. در روز ۱۲ آوریل، ویل‌فورد دچار سانحه‌ای شد که پس از آن، هر دو به بیمارستانی در ویسکانسین آمریکا منتقل شدند. زمانی‌که ویل‌فورد به بیمارستان منقل شد، تست کرونایش مثبت اعلام شد. این در حالی است که مری به علت مثبت بودن تست کرونا، پیش‌تر در قرنطینه‌ی خانگی به سر می‌برد. شش روز پس از منتقل شدن به بیمارستان، این زوج به فاصله‌ی شش ساعت از هم، درگذشتند. مری در سن ۹۲ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و ویل‌فورد ۹۴ ساله بر اثر ضربه‌ی مغزی از دنیا رفتند.

این زوج که دارای سه فرزند، هشت نوه و شش نتیجه بودند، در یک دبیرستان مشغول به تحصیل بودند و به فاصله‌ی کمی از هم فارغ‌التحصیل شده بودند. ویل‌فورد برای شرکت در جنگ جهانی دوم به خدمت ارتش درآمد و مری به تشویق دوستش برای او نامه می‌نوشت. این زوج یک سال پس از اتمام جنگ جهانی رسما با یکدیگر ازدواج کردند. آن‌ها پس از ۷۳ سال زندگی مشترک، در روزهای آخر زندگی‌شان نیز در کنار یکدیگر بودند و تخت‌هایشان در کنار یکدیگر قرارداشت به طوری که در لحظات آخر زندگی‌شان می‌توانستند دست در دست هم باشند و دستان یکدیگر را بگیرند. جالب است بدانید که مری پیش از مرگش گفته ‌بود، فرشته‌ها از او مراقب خواهند کرد.

ترجمه شده از خبرگزاری ایندیپندنت توسط: دنیا فرهمند

بیشتر بخوانید
علی انصاریان درگذشت

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

9 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا