اجتماعی

زمان‌بندی قطعی برق در تهران [سه‌شنبه ۷ بهمن‌ماه]

شرکت توزیع نیروی برق تهران با عرضه‌ی شبکه‌ی هوشمند اطلاع رسانی قطعی برق در تهران، نقشه‌ی مناطق تهران را روی شبکه‌ی هوشمند نشان داد. این شرکت با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «برخی از مشترکین برق پایتخت در تاریخ سه شنبه ۷ بهمن‌ماه با خاموشی‌های احتمالی و پراکنده‌ی برق مواجه خواهند شد!»

برای اطلاع از برنامه‌ی قطعی برق تهران مشترکان تهرانی می‌توانند به وب‌سایت www.tbtb.ir مراجعه کنند. در ضمن با نصب اپلیکیشن «برق من» می‌توان از برنامه‌ی قطعی برق تهران مطلع شد!

در پایان بیانیه‌ی شرکت توزیه برق تهران آمده‌است:

« در همین راستا و به منظور آگاه سازی هموطنان تهرانی از زمان قطعی برق و کاهش هرچه بیشتر تبعات منفی ناشی از این مساله، در صورت نیاز به اعمال خاموشی، قطعی برق بر اساس برنامه تعیین شده ذیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

این شرکت ضمن عذرخواهی از تمامی مشترکان فهیم و صبور خود به آنان اطمینان می دهد تمامی خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچون سایر تلاشگران صنعت برق کشور، با تمام توان در تلاش اند تا کوچک‌ترین خللی در ارائه خدمات به هموطنان رخ ندهد. همچنین این شرکت امیدوار است همچون گذشته با همراهی مردم عزیز و صرفه جویی ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز ، نیاز به اعمال خاموشی وجود نداشته باشد».

در آخر آن‌که برای مطلع‌شدن از ساعت قطعی برق در منطقه‌ی زندگی‌تان در تهران روی لینک زیر کلیک کنید:

جدول زمان‌بندی قطع برق در مناطق تهران

بیشتر بخوانید
حریم خصوصی علی انصاریان و مهرداد میناوند نقض شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا