حوادث

فیلم لحظات ریزش ساختمان خیابان ابوذر تهران

یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران که در نزدیکی یک زمین گودبرداری قرار داشت، به‌طور کامل ریزش کرد و گفته می‌شود در طی این حادثه ۴ نفر در زیر آوار دفن شده‌اند! جلال ملکی سخن‌گوی آتش‌نشانی شهرداری تهران در مورد جزئیات ریزش ساختمان خیابان ابوذر گفت:

حوالی ساعت ۷ امروز صبح حادثه احتمال ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر، خیابان فلاح در منطقه ۱۷ شهرداری تهران به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

ریزش ساختمان خیابان ابوذر
ریزش ساختمان خیابان ابوذر

ملکی با بیان این‌که بی‌درنگ مأموران آتش‌نشانی به محل اعزام شدند افزود:

در شب گذشته نیز همین مورد احتمال ریزش برای این ساختمان به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شده بود و آتش نشانان در این محل حاضر شده بودند. به دفعات اخطارهای لازم به اهالی این ساختمان داده شده بود.

 

او ادامه داد:

 بخشی از ساختمان ضلع شرقی این محل گودبرداری‌شده تخریب شده و ساکنان منزل را تخلیه کرده بودند.

سخن‌گوی آتش‌نشانی شهرداری تهران افزود:

حوالی ساعت ۹ صبح امروز نیمی از ساختمان دو طبقه قدیمی که در مجاورت این زمین گودبرداری شده بود تخریب می‌شود. علیرغم اینکه تاکید شده بود کسی نباید در داخل این ساختمان باشد، ظاهرا دقایقی قبل از ریزش افرادی به داخل ساختمان رفته بودند. به گفته‌ی حاضران، نگهبانان پروژه به داخل ساختمان رفته بودند.

ریزش ساختمان خیابان ابوذر

او در آخر گفت:

احتمالا ۴ نفر که به داخل رفته بودند در زیر آوار مدفون هستند. عوامل شهرداری و آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند و اگر چه احتمال ریزش مابقی بخش های ساختمان نیز وجود دارد اما نیروهای عملیاتی با احتیاط کامل در حال انجام عملیات هستند تا بتوانند این افراد را از زیر آوار خارج کنند.

فیلم ریزش ساختمان خیابان ابوذر

بیشتر بخوانید
آخرین خبرها از حال سرژیک تیموریان بعد از تصادف

همچنین ببینید: صحنه‌ی جنجالی در سریال آقازاده

[تعداد: ۱   میانگین: ۴/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا