تناسب اندامزیبایی

رژیم غذایی سلبریتی‌ها | ۶ رژیم غذایی از ۶ سلبریتی آمریکایی!

احتمالاً شما نیز به‌هنگام تماشای یک فیلم و یا یک کنسرت، با خود در مورد تناسب اندام باور نکردنی بازیگران و خوانندگان صحبت کرده‌اید. اما تناسب اندام این افراد اتفاقی نیست و هرکدام از آن‌ها از نوعی رژیم غذایی خاص پیروی می‌کنند. در این راستا در ادامه‌ی این نوشتار به معرفی رژیم غذایی سلبریتی‌ها خواهیم پرداخت.

رژیم غذایی سلبریتی‌ها

۱-کیت میدلتون

رژیم غذایی سلبریتی‌ها

کیت میدلتون برای رسیدن به تناسب اندام از رژیم غذایی دوکان استفاده کرده است. بر طبق این رژیم، کاهش وزن با مصرف پروتئین و سبزیجات آغاز شده و به‌تدریج به سه فاز تقسیم می‌گردد و هفته به هفته، شدیدتر می‌شود.

۲- کیتی هوملز

هوملز، از رژیم غذایی جالبی پیروی می‌کند. رژیم غذایی او از سوپ هویج برای صبحانه و کلم بروکلی خام برای ناهار و شام تشکیل شده است. کیتی هوملز البته در کنار این رژیم غذایی، دویدن در پارک را، آن هم به صورت روزانه، فراموش نمی‌کند.

۳- نیکول کیدمن

کیدمن از رژیم غذایی سختِ تخم مرغ آب‌پز پیروی می‌کند. صبحانه‌ی‌ او، یک تخم مرغ آب‌پز و شام او نیز، تنها دو تخم مرغ آب‌پز است.

۴- آنجلینا جولی

رژیم غذایی سلبریتی‌ها
رژیم غذایی سلبریتی‌ها

جولی حتی پس از تولد فرزندان‌ش یک روز از رژیم غذایی خود دست نکشید. او، پس از زایمان، از ماهی سالمون، پنیر سفید کم چرب و میوه‌های تازه برای غذاهای اصلی خود استفاده می‌کند. جولی، هیچ‌گاه مصرف مولتی‌و‌یتامین را فراموش نمی‌کند.

۵- جنیفر لوپز

راز بازگشتن وزن لوپز به وزن ایده‌آل پس از زایمان، انجام متناوب ورزش است. او حداقل سه ساعت در روز ورزش می‌کند. لوپز همچنین سال‌هاست که از رژیم غذایی کم‌قند استفاده می‌کند. لوپز مصرف هر نوع شکلات، شیرینی و میوه‌های خشک را برای خود ممنوع کرده است.

بیشتر بخوانید
کراتینه مو چیست و چه مزایا و مضراتی دارد؟

۶- شارون استون

رژیم غذایی سلبریتی‌ها

استون، که همچنان در پنجاه سالگی از تناسب بدنی فوق‌العاده برخوردار است، در طول روز و به صورت میان‌وعده از آلو استفاده می‌کند. آلو، با خاصیت ضد یبوستی خود باعث کاهش وزن می‌شود. همچنین، چون آلو حاویِ ویتامین “ای” است، در رفع مشکلات پوستی نیز بسیار موثر است.

همچنین بخوانید: اشتباهات کاهش وزن

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا