سیاسی
موضوعات داغ

روحانی در جلسه انتخاب رئیس تازه جمعیت هلال احمر کارت قرمز داد

کانال وب ‌سایت سحام‌ نیوز، نزدیک‌ به مهدی‌ کروبی و حزب ‌اعتماد ملی اخیرا مدعی‌شده رئیس جمهور روحانی، رحمانی فضلی وزیر کشور را با تندی از نشست انتخاب رئیس‌ تازه جمعیت‌ هلال ‌احمر بیرون انداخته‌است.

بنابر این‌ گزارش، حسن‌روحانی خواستار آن بوده که غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، به ریاست هلال ‌احمر برگزیده‌‌شود.

این وب‌سایت همچنین مدعی‌شده که روحانی از رحمانی‌فضلی بابت پافشاری‌اش برای انتخاب سلمان سامانی (داماد خواهرش) به ریاست هلال احمر، عصبانی ‌شده و به‌ او گفته: «حرف نزن، برو بیرون!» و وزیر هم رفته‌است.

سحام‌نیوز در ادامه مدعی‌ شده رئیس‌ جمهور در همین نشست به محمود واعظی رئیس ‌دفترش، دستور داده سامانی از سمت کنونی‌اش، یعنی قائم ‌مقامی وزیر کشور هم کنار گذاشته‌شود.

سحام‌نیوز در پایان ادعا کرده روحانی از وزیر کشور در ماجرای گرانی بنزین ناراحت است. وزیرکشور هم که از برخورد تند رئیس جمهور جا خورده برخی را برای پادرمیانی میان خود و رئیس‌جمهور واسطه قرار داده‌‌است.

کانال وب ‌سایت سحام‌ نیوز، نزدیک‌ به مهدی‌ کروبی و حزب ‌اعتماد ملی اخیرا مدعی‌شده رئیس جمهور روحانی، رحمانی فضلی وزیر کشور را با تندی از نشست انتخاب رئیس‌ تازه جمعیت‌ هلال ‌احمر بیرون انداخته‌است. بنابر این‌ گزارش، حسن‌روحانی خواستار آن بوده که غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، به ریاست هلال ‌احمر برگزیده‌‌شود.

بیشتر بخوانید
متن کامل طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا