شبکه‌های اجتماعیطنزفوتبالیورزشی

رامین رضاییان در دورهمی | از گریه‌کردن در اینستاگرام تا فحش‌دادن رونالدو

رامین رضاییان دیشب مهمان برنامه دورهمی بود و گفت‌وگویی صمیمانه با مهران مدیری داشت. او از خاطره‌های مختلف گفت و در مورد موضوعات گوناگون صحبت کرد. ۲ تا از بخش‌های دورهمی با حضور رامین رضاییان جالب بودند که از شما دعوت می‌کنم در ادامه آن‌ها را ببینید:

بخش اول: گریه کردن رامین رضاییان

مهران مدیری ابتدا سخن‌اش را با مقدمه‌ی احساساتی‌بودن اسفندی‌ها آغاز کرد و سپس پرسید چرا رامین رضاییان گریه‌های‌اش را در اینستاگرام پست کرده است؟ ماجرا از این قرار است که چندوقت پیش رامین رضاییان حین تماشای یک فیلم گریه کرده بود و گریه‌های‌اش را در اینستاگرام پست کرده بود. رامین رضاییان در این بخش توضیح می‌دهد که چرا گریه‌کردن‌اش را در اینستاگرام پست کرده است؟

بخش دوم: فحش‌دادن رونالدو

مشهور است که رامین رضاییان بسیار به کریستیانو رونالدو علاقه‌مند است و حتی خوشحالی بعد از گل‌اش هم کاملاً تقلیدی از اوست. رضاییان در صحبت با مهران مدیری از علاقه‌اش به رونالدو گفت و همچنین از این‌که در جام جهانی روسیه و در بازی ایران و پرتغال مأمور مهار رونالدو بوده است. او حتی در بخشی از صحبت‌اش گفت که رونالدو به او یعنی رضاییان فحاشی هم کرده است. او می‌گوید کلاً روی مخ رونالدو بودم و در قسمتی از بازی به رونالدو گفتم:

در یک صحنه روی سر او هد زدم و وقتی پایین آمدم به او گفتم دیدی چطور روی سرت بلند شدم! کلا در آن بازی زیاد روی مخ رونالدو رفتم.

 این بخش از صحبت‌های رامین رضاییان در برنامه دورهمی را می‌توانید در زیر ببینید:

بیشتر بخوانید
بدن کودک دهدشتی عقرب تولید می‌کند + عکس

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا