شبکه‌های اجتماعیفوتبالیورزشی

صحبت‌های جنجالی دکتر هاشمیان، پزشک انصاریان، علیه وزارت بهداشت

دکتر هاشمیان، پزشک علی انصاریان و مهرداد میناوند، پس از فوت آن دو پیشکسوت، انتقاداتی را به وزارت بهداشت وارد کرد و اظهار داشت که وزارت بهداشت هیچ کمکی برای درمان این دو پیشکسوت مرحوم نکرده است.

به گزارش خبر ببر، دکتر هاشمیان طی مکالمه‌ای در بخشی از صحبت‌های خود در این مورد تصریح کرد:

 وزارت بهداشت به جای آن که در آن شرایط بیاید و به ما کمک کند، حتی یک ذره به این دو قهرمان کمک نکرد. دوستان و همراهان بیمار نیز در جریان هستند و می دانند ما چه تلاشی در این مدت می کردیم. مردم جور دیگری مسئله را می بینند. می بینند دو قهرمان دارند و یک پزشک این وسط آمده و بیمار نیز فوت کرده است. همین صحنه را امروز می بینم که انواع و اقسام توهین‌ها به ما وارد می شود. حتی همراهان بیمار نیز شکایتی از ما ندارند و بابت فعالیتم، از من تشکر می کنند.

وی ادامه داد:

چه می شود که در جامعه جور دیگری با من رفتار می شود؟ چه می شود که وزارت بهداشت از من دفاع نمی‌کند؟ این‌ها مسائل پشت پرده‌ی وزارت بهداشت است که از ابتدا بیشترین ضربه را به مردم زد با انکار دارو و اینکه مرتب گفتند داروها به درد نمی خورند و بیماری را کم نمی کند. شما دیدید افرادی که دارو را انکار می کردند، خودشان بعدا مریض شدند و از آن دارو برای خود و بیماران شان استفاده کردند. بحث واکسن نیز مطرح شد و گفتند این مسائل فراتر است. بحث حکومت و شخص دیگری نیز نیست. این ها همه به داخل وزارت بهداشت برمی گردد و من حاضرم طی مناظره‌ای همه‌ی این مسائل را با سند و مدرک بازگو کنم.

بیشتر بخوانید
جنجال پست میترا حجار پیرامون اعدام روح الله زم + عکس

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا