حوادث

دکتر زارع رییس بیمارستان لبافی نژاد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

روابط عمومی بیمارستان لبافی نژاد در طی یک اطلاعیه خبر از درگذشت دکتر زارع رییس بیمارستان لبافی نژاد داد. در این اطلاعیه آمده‌است:

«شهادت پر افتخار استاد فرهیخته و متعهد، شهید فداکار آقای دکتر محمد زارع جوشقانی که در خط مقدم جبهه جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید و به علت ابتلاء به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، برای ما بسیار سخت و جانکاه است. اعمال و خدمات کسانی که با خدا هم‌عهد شده‌اند و از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند، در نزد خداوند متعال محفوظ است و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی و جامعه بزرگ پزشکی و سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم.

یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی ایشان در کنار سایر مدافعان سلامت مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند».

فرمانده‌ی عملیات مدیریت بیماری کرونا در شهر تهران هم در طی یک پیام شهادت دکتر محمد زارع رییس بیمارستان لبافی نژاد را به خانواده‌ی او و جامعه‌ی پزشکی تسلیت گفت.

گفتنی است که دکتر محمد زارع جوشقانی عضو هیئت‌علمی دانشگاه بود. او متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه، رییس مرکز پزشکی‌آموزشی‌ودرمانی شهید دکتر لبافی‌نژاد نیز بود و متأسفانه چند روز پیش به کرونا مبتلا شد دنیای فانی را به مقصد دنیای باقی ترک کرد.

بیشتر بخوانید
قاتل پنهان‌شده در یخچال را زنگ موبایل لو داد!

همچنین بخوانید: نرمش قهرمانانه ضروری است 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

8 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا