سیاسی

دونالد ترامپ راهی بیمارستان شد

دونالد ترامپ که روز گذشته خبر ابتلایش به بیماری کرونا جنجالی در آمریکا به پا کرد، چند ساعت پیش از آن‌جا که حال خوبی نداشت راهی بیمارستان شد. بیمارستان والتر رید میزبان رییس‌جمهور آمریکاست.

او با هلی‌کوپتر به این بیمارستان رفت. ترامپ بعد از انتقال به بیمارستان در پیامی تصویری که در صفحه‌ی شخصی‌اش منتشر کرد اظهار داشت که او و همسرش بانوی اول حال خوبی دارند و از کسانی که برای او آرزوی سلامتی کرده‌اند قدردانی کرد.

رییس‌جمهور ایالات متحده گفت که نیت‌اش از این که به بیمارستان می‌رود مطمئن‌شدن از این قضیه است که شرایط به‌صورت اصولی پیش رود.

فیلم زیر نیز نشان‌دهنده‌ی لحظاتی است که دونالد ترامپ سوار هلی‌کوپتر می‌شود تا راهی بیمارستان گردد:

گفتنی است که از دیروز مقامات کاخ سفید بارها گفته‌اند که حال ترامپ و همسرش خوب است و فقط علائم خفیف کرونا از جمله سرفه و تب خفیف دارند.

ترامپ در حالی به کرونا مبتلا شد که چند روز پیش نخستین مناظره میان او و بایدن برگزار شد. مناظره‌ی بعدی قرار است که ۲۴ مهر برگزار شود و از آن‌جا که ترامپ به کرونا مبتلا شده‌است، برگزاری آن مناظره در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در آخر قابل‌ذکر است که از آن‌جا که بایدن با ترامپ مناظره داشت، او نیز تست کرونا داد ولی نتیجه‌ی آزمایش کرونای او منفی اعلام شد.

بیشتر بخوانید
دبیر کل سازمان ملل: ادعای پومپئو قطعیت ندارد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

10 + شش =

دکمه بازگشت به بالا