شبکه‌های اجتماعی

دعوای امیر تتلو و پویان مختاری | ساختگی یا واقعی؟

صفحات فضای مجازی برای آن که زنده باشند، باید این موضوع را به مخاطبین نشان دهند؛ چراکه زنده‌بودن صفحات فضای مجازی و در واقع هویت آن‌ها با مخاطبین‌شان است که مشخص می‌شود. یکی از بهترین رو‌ش‌ها برای نشان‌دادن این قضیه، حاشیه‌آفرینی است. با حاشیه‌آفرینی نه‌تنها می‌توان دنبال‌کننده‌های فعلی را حفظ کرد بلکه می‌توان به تعداد دنبال‌کننده‌ها یا فالوورها افزود. پویان مختاری در روزهای اخیر به حاشیه‌آفرینی مشغول شده‌است. نخستین حاشیه‌ی او ماجرای جدایی‌اش از نیلی افشار و دومین ماجرا دعوای او به امیر تتلو است. روز گذشته دعوای امیر تتلو و پویان مختاری از طریق اینستاگرام شدت گرفت، ولی چند ساعتی است که آرام شده‌اند.

استوری‌های پویان مختاری و امیر تتلو علیه یکدیگر

ابتدا استوری‌های پویان مختاری علیه امیر تتلو را در زیر ببینید:

پویان مختاری و امیر تتلو پویان مختاری و امیر تتلو

امیر تتلو نیز به پویان مختاری گفت:

وقتی من ۱۵ ساله کارم موزیکه و از تکست موزیک تو ایراد میگیرم تو به این میگی بی احترامی؟ تو انتظار داری الان امیر تتلو باشی؟ شما فکر کنید من الان دوست آرینا هستم اون میره توی قفس مسابقه بعد من میتونم بگم بوکسورم؟ من از زمانی که به دنیا اومد دارم متن آهنگ می نویسم اونوقت تو چند ساله اومدی تو کار و…

تتلو همچنین پیام‌های زیر را در کانال تلگرام‌اش منتشر کرد:

دعوای پویان مختاری و امیر تتلو
دعوای پویان مختاری و امیر تتلو

گفتنی است که تیم برخی از جوانان ایرانی در ترکیه در سال‌های اخیر به حاشیه‌آفرین‌ترین افراد در اینستاگرام تبدیل شده‌است. تتلو نیز که زمانی در ایران یکی از مشهورترین و بهترین خواننده‌ها در دنیای آر.اند.بی و رپ بود، با مهاجرت به ترکیه به تیم بی‌هنر این افراد پیوسته و مشغول کل‌کل و دوستی با آن‌ها است.

بیشتر بخوانید
کودک آزار نیشابوری دستگیر شد + فیلم دلخراش

امروز تتلو بیش از آن‌که خواننده یا هنرمند باشد، یک شاخ اینستاگرامی است، کسی که صرفاً بحث‌های پرطول‌وتفصیل مخاطبان را سبب می‌شود.

گفتنی است که ماجرای جدایی پویان مختاری و نیلی افشار نیز گویا جدی شده و گفته می‌شود اتفاقاً تتلو هم به این ماجرا وارد شده‌است.

شرح ماجرا را در این لینک بخوانید: جدایی پویان‌مختاری و نیلی‌افشار

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

3 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا