شبکه‌های اجتماعی

ماجرای دعوای احسان علیخانی و ساسی مانکن چیست؟

این روزها در فضای مجازی دعواها و بحث‌های زیادی شکل می‌گیرند و خصوصاً پرسروصدا‌ترین‌شان دعوای مهشید حامدی و محسن چاوشی بود. به‌تازگی دعوایی بین احسان علیخانی و ساسی مانکن شکل گرفته است و اتفاقاً بسیار هم پرسروصدا شده‌است. در ادامه‌ی این نوشتار در مورد ماجرای احسان علی‌خانی و ساسی مانکن صحبت خواهد شد.

کنایه احسان علیخانی به ساسی مانکن

در برنامه‌ی آخر عصر جدید بود که در حین یکی از اجراها، احسان علیخانی با کنایه گفت که «به‌جای پذیرفتن توصیه‌ی اول اینستا بعد کتاب، پرداخت به موسیقی نواحی اصیل ما، ما باید از مبین تشکر کنیم!». این کنایه‌ی  احسان علیخانی را می‌توانید در ویدئوی زیر ببینید و بشنوید:

ساسی مانکن جواب داد

کنایه احسان علیخانی به ساسی مانکن پرسروصدا شد و در شبکه‌های اجتماعی افراد زیادی آن را دیدند. یکی از افرادی که کلیپ کنایه را دید، خود ساسی مانکن بود. اما ساسی مانکن پس از دیدن کلیپ ساکت نماند و در طی یک استوری به احسان علیخانی جواب داد. پاسخ او اما یادآوری ماجرای ارتباط احسان علیخانی و مؤسسه‌ی ثامن‌الحجج بود. ساسی مانکن نوشت:

تو به جای تیکه انداختن به من تو صدا و سیما کاش توضیح می‌دادی یک مجری ساده ! با چه دستمزدی الان شده تهیه‌کننده‌ی سینما !!! بگو که بقیه مجری‌ها هم بدونن .  #بانک ثامن الحجج

دعوای احسان علیخانی و ساسی مانکن
دعوای احسان علیخانی و ساسی مانکن

ماجرای بانک ثامن الحجج و ارتباط آن با احسان علیخانی چیست؟

ساسی مانکن به ماجرای پرداخت سه میلیارد تومان پول توسط مؤسسه ثامن الحجج به احسان علیخانی اشاره داشته است. تقریباً دو سال پیش خبرهایی مبنی بر این که مهران مدیری و احسان علیخانی مبالغی از مؤسسه ثامن الحجج، که به فساد متهم شد، دریافت کرده‌اند منتشر شدند. بر طبق آن اخبار، احسان علیخانی ۳ میلیاد تومان از مؤسسه ثامن الحجج دریافت کرده بوده ‌است.

بیشتر بخوانید
معروف‌ترین بازیگران دهه هفتادی ایران + عکس

خبر دریافت سه میلیارد تومان از مؤسسه‌ی متخلف توسط احسان علیخانی به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد و همین موجب شد که احسان علیخانی به ماجرا واکنش نشان دهد. او در برنامه‌ی حالا خورشید تأیید کرد که از این مؤسسه این مبلغ را دریافت کرده، اما گفت این سه میلیارد را به عنوان تهیه‌کننده‌ی برنامه دریافت کرده است. در واقع او گفت که این مبلغ برای تأمین هزینه‌ی تولید برنامه‌ها بوده است.

***********

احسان علیخانی متولد سال ۱۳۶۱ است. او اولین اجرای‌اش را در برنامه‌ی تلویزیونی پسرهای ایرانی تجربه کرد، اما عمده‌ی شهرت‌اش به خاطر برنامه‌ی ماه‌عسل است، برنامه‌ای که هر سال در ماه رمضان پخش میشد و طرفداران زیادی داشت.

علیخانی افزون بر آن که سه میلیارد تومان از مؤسسه ثامن الحجج دریافت کرده، حواشی زیادی نیز حول مبلغ دریافتی او برای اجرای ماه عسل وجود داشته‌اند. برخی می‌گفتند دریافتی او برای یک ماه اجرای ماه عسل بیش از ۱ میلیارد تومان بوده است. او در واکنش به این حواشی گفت که حقوق یک مجری تلویزیونی کمتر از حقوق یک فیلمبردار مراسم عروسی است!!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا