اطلاعات‌محوربین‌المللیتکنولوژی

شهردار بعدی نیویورک می‌خواهد دستمزد خود را به بیت کوین دریافت کند

به گزارش وبسایت خری بی‌بی‌سی، اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، گفته است که سه چک اول خود را به بیت کوین می‌خواهد.

کاپیتان سابق پلیس این هفته در پایان دوره شهرداری شهردار بیل د بلازیو در ژانویه انتخاب شد. آقای آدامز در رسانه‌های اجتماعی گفت که می‌خواهد نشان دهد که قصد دارد نیویورک را به مرکز صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل کند. ارزش بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، از زمان ایجاد آن در سال ۲۰۰۹ بسیار متغیر بوده است. به نظر می‌رسد که اظهارات آقای آدامز تلاشی برای یکی شدن با شهردار میامی، فرانسیس سوارز است، که قبلاً در پیام توییتری خود گفته بود که پس از انتخاب مجدد، اولین چک پرداخت خود را به بیت کوین خواهد گرفت. آقای سوارز قبلاً گفته بود که مایل است میامی ‌را به عنوان مرکزی برای نوآوری ارزهای دیجیتال تأسیس کند.

آقای آدامز با درخواست دستمزد سه ماهه در این ارز دیجیتال، ارزش سهام آن را افزایش داد. او در یک پست توییتری نوشت:

در نیویورک ما همیشه پیشرفت می‌کنیم، بنابراین وقتی شهردار شدم، سه چک اول حقوقم را به بیت کوین می‌گیرم. نیویورک مرکز صنعت ارزهای دیجیتال و سایر صنایع نوآورانه و با رشد سریع خواهد بود! فقط صبر کنید.

آقای آدامز که یک دموکرات است، روز سه شنبه انتخاب شد و دومین شهردار سیاه پوست شهر خواهد شد. در ماه آگوست، آقای سوارز به تأسیس یک ارز دیجیتال به نام MiamiCoin کمک کرد که توسط یک سازمان غیرانتفاعی به نام CityCoins اداره می‌شود. بر اساس گزارش واشنگتن پست، ۳۰ درصد از ارزش ارزی که در رایانه شخصی ایجاد می‌شود را به شهر می‌فرستد و ۷ میلیون دلار برای میامی‌ جمع آوری کرده است. آقای آدامز به رادیو بلومبرگ گفت که مایل است کاری مشابه در نیویورک انجام دهد.

بیشتر بخوانید
افراد حرفه‌ای چه زمانی پاسخ نامه‌های اداری را می‌دهند؟

اگر آقای آدامز، که در یک پلتفرم طرفدار کسب و کار فعالیت می‌کرد، بخواهد نیویورک را به عنوان مرکز ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کند، ممکن است با مخالفت روبرو شود. ارز دیجیتال بیت کوین در گذشته به دلیل تاثیرات زیست محیطی آن به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است و لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، که برای انتخابات به عنوان فرماندار نیویورک نامزد خواهد شد، اخیراً سرکوب شرکت‌های ارزهای دیجیتال ثبت نشده را آغاز کرده است.

چرا استخراج کنندگان بیت کوین چین به تگزاس نقل مکان می‌کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا