فوتبالیورزشی

کتک‌کاری وریا غفوری و محمود فکری در تمرینات استقلال!

یک شایعه در فضای مجازی پخش شده‌است که حکایت از درگیری فیزیکی وریا غفوری و محمود فکری دارد. بر طبق این شایعه، در تمرین روز دوشنبه‌ی باشگاه استقلال، میان وریا غفوری و محمود فکری کتک‌کاری رخ داده‌است، این در حالی است که هنوز هیچ‌یک از مسئولان باشگاه استقلال این خبر عجیب را تأیید نکرده‌اند. باید منتظر ماند و دید آیا این اتفاق منفی واقعاً رخ داده‌است یا خیر. درصورتی‌که این اتفاق رخ داده باشد، بعید است هواداران استقلال وریا غفوری را ببخشند.

شرایط وریا غفوری به‌شکلی است که گمان می‌رود بسیار مغرور شده باشد. او در مصاحبه‌هایی هم که پیش از سرمربی‌شدن محمود فکری می‌کرد، به‌شکلی صحبت می‌کرد که گویی بزرگ تیم استقلال اوست.

نکته‌ی جالب آن‌که در نخستین جلسه‌ی تمرینی استقلال با حضور محمد فکری، وریا غفوری با تیم تمرین نکرد و با لباس غیرورزشی در تمرین حضور پیدا کرد. جالب‌تر آن‌که نخستین تمرین استقلال روز جمعه برگزار شد، این در حالی است که چند روز قبل از آن وریا غفوری گفته بود با یا بدون سرمربی، تمرین استقلال روز پنجشنبه برگزار می‌شود. وریا غفوری کاپیتان تیم است و هیچ دلیلی ندارد که روز تمرین تیم را تعیین کند.

گفتنی است که یکی از علل ناکامی استقلال در کسب عنوان قهرمانی در سال‌های اخیر، فارغ از سایر علت‌ها، حواشی زیادی بوده‌است که هر ساله پیرامون این تیم وجود داشته‌اند.

وریا غفوری کاپیتان متعصب استقلال در حالی که چهارشنبه صبح اعلام کرده بود که روز پنجشنبه با سرمربی یا بدون سرمربی ، استقلال تمریناتش را آغاز می‌کند ، غروب همانروز با معرفی رسمی محمود فکری مواجه شد.

بیشتر بخوانید
ترکیب احتمالی استقلال و تراکتور

بیشتر بخوانید: واکنش باشگاه استقلال و خود وریا غفوری به این شایعه

[تعداد: ۱   میانگین: ۴/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا