حوادثشبکه‌های اجتماعیورزشی

ماجرای جنجالی درگیری فیزیکی هادی ساعی و نایب‌رییس لیگ تکواندو

روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر این‌که هادی ساعی – تکواندوکار سابق تیم ملی – با رییس سازمان لیگ تکواندو درگیر شده و به او سیلی زده‌است. سپس خود نایب‏‌رییس سازمان لیگ تکواندو، مصطفی بابایی، اظهاراتی در این مورد داشت و پس از آن هم هادی ساعی توضیحاتی ارائه داد. ماجرای کتک‌کاری هادی ساعی را در ادامه با جزئیات خواهید خواند.

هادی ساعی نه پهلوان است و نه قهرمان

مصطفی بابایی، نایب‌رییس سازمان لیگ تکواندو، با تأیید اخبار ضد و نقیض پیرامون درگیری فیزیکی او با هادی ساعی اظهار داشت:

هادی ساعی نه قهرمان است، نه پهلوان و درباره او اشتباه کردم.

بابایی گفت:

همه شاهد اتفاقات رخ‌داده بودند و واکنش هادی ساعی مزد زحمات انجام‌شده‌ی من بود. ما در اتفاقات رخ‌داده دخیل نبودیم اما ایشان از اینکه خیر مقدم صورت گرفته از سوی بلندگوی سالن نسبت به او به عنوان مدیر فنی تیم فرمانیه دیر صورت گرفته است، ناراحت بود اما در این موضوع نیز من دخیل نبودم.

مصطفی بابایی درگیری فیزیکی هادی ساعی

وی تصریح کرد:

حتی گوینده و کسی که دستور خیرمقدم بابت حضور ایشان در سالن را داد نیز من نبودم. برای ساعی این سوءتفاهم پیش آمده است که من با ایشان زاویه دارم. تا امروز فکر می‌کردم هادی ساعی قهرمان و پهلوان است اما با اتفاقات رخ داده ایشان نه قهرمان است و نه پهلوان و رفتار ایشان هیچ بویی از پهلوانی نداشت.

دبیر سازمان لیگ تکواندو در خصوص اینکه ساعی با او درگیر فیزیکی داشت، گفت:

اتفاقات رخ داده و برخورد فیزیکی ایشان با من را همه دیدند و این در حالی است که من هیچگونه بی‌احترامی به ایشان نکردم. درخواست خود را برای کمیته قضایی نوشتم و حتی با توجه به برخورد فیزیکی ایشان می‌توانم به مراجع قضایی شکایت کنم اما به خاطر حرمت فدراسیون و پولادگر که انسان اخلاق‌مداری است این اتفاق نمی‌افتد، اگر ایشان این حق را می‌بیند که تعرض کند دیدار ما به قیامت باشد.

بیشتر بخوانید
معرفی 7 تا از بهترین بازیکنان خارجی پرسپولیس

توضیحات هادی ساعی | درگیری فیزیکی نبود!

هادی ساعی در مورد ماجرای درگیری فیزیکی‌اش با مصطفی بابایی گفت:

این مسابقات لیگ همیشه حواشی زیادی داشته است و بحث داوری بوده، اتفاقاتی که می‌افتد و رقابت تیم‌ها همیشه هست و این اتفاقات بخشی‌اش می‌توان گفت طبیعی است ولی این فشاری که این چند روز روی تیم‌ها و داور ها بوده، مقداری باعث شده تا فشار روی برگزار کنندگان، تیم‌ها و بازیکنان زیاد باشد؛ به خاطر اینکه هیچوقت لیگ این‌گونه برگزار نشده، به هرحال یا در هفته های مختلف برگزار شده. این فشار ها طبیعی است و بله اتفاقاتی افتاده.

نه برخورد فیزیکی نبوده و دوستان مقداری نمک و فلفل‌اش را زیاد می کنند که بالاخره خبرگزاری‌شان دیده شود. حالا هر خبرگزاری ای هم بوده ولی نه در طبیعت بازی است.

وی در این خصوص که این درگیری مربوط به ورود ساعی به سالن بوده و نام‌اش اعلام نشده، توضیح داد:

نه من که اصلا می‌گویم همیشه اسم مرا اعلام نکنید و شما نمی دانم در جریان هستید یا نه، من ۲ سال است در سالن مسابقات تکواندو حاضر نمی‌شوم. اسال گذشته با اصرار دوستان مسئولیت یکی از تیم‌ها را برعهده گرفتم و با آن تیم به سالن مسابقه آمدم. هم سال گذشته و هم امسال به جایگاه VIP نمی روم و همیشه دوست دارم کنار تیمم باشم چون از آنجا بهتر می توانم بچه ها را هدایت و کنترل کنم.

ولی اتفاقاتی در گذشته افتاد و دوستانی که سعی می کردند این موارد بنده را اعلام کنند، خب خیلی بد است در سالن تکواندو برگزار کننده های مسابقه مثلا می گویم، بعد از ۴ ساعت که من در سالن هستم بیایند اعلام کنند، دوما هم عناوین من را اشتباه بگویند، ندانند اصلا. من از این دوستان خواهش کردم نگویند، وقتی من می‌آیم، من که در جایگاه نمی نشینم و روی سکو می‌نشینم و نیازی نیست شما اعلام کنید، هم سال گذشته هم امسال خواهش کردم که لطفا اعلام نکنید حضور من را.

بیشتر بخوانید
عکس و فیلم جنجالی دنیا جهانبخت و مهراد جم در اینستاگرام

حالا شما هم که همیشه می گویید ندیدیم و این حرف‌ها، می‌گویم کلا نگویید بحث همین بوده و مورد دیگری نبوده چون بالاخره خیلی بد است آدم در خانه خودش کسی نشناسدش، کسی که نه، همه مرا می‌شناسند ولی آن مسئولانی که دارند مسابقات لیگ را برگزار می کنند مثلا اشتباه عناوین من را بگویند یا نگویند، من هم دنبال این چیزها که نیستم و من از آنها خواهش می کنم لطف کنید وقتی می آیم و چون VIP هم نمی‌نشینم، اعلام نشود.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سیزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا