موسیقیهنر

درگذشت جمشید علیمراد خواننده تکذیب شد + عکس

چند روزی بود که خبر درگذشت جمشید علیمراد خواننده لس‌آنجلسی منتشر شده بود، اما امروز علی‌رضا امیرقاسمی مجری شبکه‌ی تپش خبر درگذشت این خواننده را تکذیب کرد، درعین‌حال اذعان کرد که او حال خوبی ندارد و احتمال این‌که در روزهای آتی دنیا را ترک کند زیاد است.

متن پست اینستاگرامی علی‌رضا امیرقاسمی در تکذیب خبر درگذشت جمشید علیمراد خواننده لس‌آنجلسی به قرار زیر است:

چه درداور است زمانی که می‌بینی در شهری نفس‌ می‌کشی که عده‌ای از مردمانش در چالش ادم‌کشی از یکدیگر سبقت می‌گیرند تا در خانه‌های مجازی خود قد علم نمایند و به دیگران عرض اندام کنند که در میان همشهری‌ها این من هستم که خبر را درج می‌کنم و این منم که نخستین پیام تسلیت را به خانواده و جامعه هنری میفرستم، در این میان عکس‌های خاک خورده از لابلای تصاویر بایگانی‌شده که یک روز بدرد خواهد خورد بیرون کشیده می‌شود تا نشان دهند که چه رابطه صمیمانه‌ای با هم داشتند!

درگذشت جمشید علیمراد خواننده

 و سپس جماعت موج‌سوار حاضر در صفحات اجتماعی دیگران چون مکعب‌های گوسفندوارانه دومینو برای عقب نیفتادن از ماجرا، خبر درگذشت را یکی پس از دیگری به اشتراک میگذارند تا از این سیر بی‌شرمانه عقب نمانند، و تازه بسیاری از اینها کسانی‌هستند خود را هنرمند و صاحب رسانه و قلم می‌نامند و روزانه برای خود اسپند دود می‌کنندو فخر میفروشند که در این کره خاکی قدم به زمین می‌کوبند … و در پایان پیامی به همان دسته فرهیختگان پلاستیکی شهر فرشتگان: “جمشید هنوز نفس میکشد” ولی حالش بد است و امیدی نیست … پس پست های خود را غلاف کنید تا اطلاع ثانوی که سوت پایان بازی زده شود و شما بتوانید جام مقام نخست اطلاع رسانی را با خود به خانه ببرید و در کنار دیگر نشان‌هایتان نصب کنید.

فقط کمی صبر داشته باش رفیق! تو برنده‌ای …علیرضا امیرقاسمی – تابستان ۲۰۲۰ لوس انجلس – کالیفرنیا

بادبادک، جشن ما و ایران من از مشهورترین آلبوم‌های جمشید علیمراد هستند. او چند آلبوم شاد با نام‌های پایکوبی ۱ و ۲ نیز دارد.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی لیندا کیانی + حواشی و عکس

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا