خبر ببرخودرو

خرید آنلاین قطعات لکسوس و تویوتا – وب‌سایت یدکیجات

سایت یدکیجات به‌صورت پلی بین مصرف‌کننده و تأمین‌کنندگان قطعات یدکی عمل می‌کند. به این‌صورت که فروشندگان معتبر لوازم یدکی موجودی و قیمت کالای خود را در سایت اعلام می‌کنند و مشتریان می‌توانند با جستجوی قطعه مورد نظر خود نسبت به خرید از بهترین فروشنده اقدام نمایند. تلاش ما همواره بر معرفی فروشندگان خوش‌نام و معتبر می‌باشد بنابراین شما می‌توانید با آسودگی خیال نسبت به خرید اقدام نمایید.

گاهی از نوع رنگ، لوازم یدکی تویوتا از غیر اصلی تمایز داده می‌شود. رنگ بسته‌بندی لوازم تقلبی تیره‌تر و یا کم رنگ‌تر از رنگ بسته‌بندی لوازم یدکی اصلی می‌باشد. عموماً موادی که در بسته‌بندی اصلی به کار می‌رود مرغوب بوده و این مسئله منجر به کیفیت ظاهری بالاتر بسته‌بندی اصلی نسبت به تقلبی و هم‌چنین استحکام بیشتر آن می‌شود. نوع مواد و آلیاژی که در ساخت قطعات اصلی تویوتا به‌کار می‌رود بسیار مرغوب است و به واسطه همین مرغوبیت از سایر مارک‌های مشابه متمایز شده است. بدیهی است که نوع آلیاژ کاربردی در کیفیت ظاهری قطعه تأثیرگذار است.

انواع لوازم بدنه، موتوری، جلوبندی، لوازم مصرفی تویوتا در فروشگاه اینترنتی یدکیجات موجود است.

زمان تعویض لنت

لنت جلو باید هر سی هزار تا چک و تعویض گردد و لنت عقب هر هفتاد هزار تا باید تعویض گردد و درصورت تعویض نکردن آن باعث خرابی دیسک چرخ می‌شود و از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس استفاده شود و از فروشگاهای مطمن قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس استفاده شود.

زمان تعویض سنسور اکسیژن

سنسور اکسیژن باعث نرسیدن اکسیژن به موتور می‌شود و مصرف سوخت بالا می‌رود و چراغ چک خودرو با خرابی آن روشن می‌شود و قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا و یا قطعات لکسوس و لوازم یدکی لکسوس آن باید بصورت اورجینال تهیه و استفاده شود و قطعات تویوتا باید از فروشگاهای معتبر و مطمن تهیه و استفاده شود و اگر قطعات تویوتا که از آن استفاده می‌شود، متفرقه بشود عمر مصرف آن بسیار کم و باعث خرابی قطعات دیگر و شما مجبور می‌شوید از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا دیگری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
سرنوشت اینترنت در ایران به کجا خواهد رسید؟

علایم خرابی موتورخودرو

زمانی که از خودروی شما دود سفید از اگزوز خارج شود و یا علایمی مثل بالا رفتن آمپر خودرو شود و به اصطلاح جوش بیاورد، موتور خودرو نیاز به تعمیر دارد و بسیار خطرناک است و از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا استفاده شود و قطعات لکسوس و لوازم یدکی تویوتا و لوازم یدکی لکسوس را به‌صورت اورجینال و از فروشگاه مطمن استفاده شود و خرابی موتور خودرو تعمیر شود.

علایم خرابی ساعت گیربکس

زمانی که شما دنده را از حالت N به حالت D میگذارید، اگر مکث داشت و به اصطلاح تقه زد و حرکت کرد گیربکس شما نیاز به تعمیر و استفاده از قطعات تویوتا و لکسوس و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس و یا نیاز به تعویض قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس گیربکس بشود و از فروشگاهای مطمئن قطعات تویوتا و لکسوس و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس تهیه شود.

زمان تعویض جلوبندی خودرو

زمانی که خودرو در دست‌انداز واکنش غیر معمولی نشان داد و یا اگر کمک خودرو شما روغن زد باید تعویض گردد و یا در جاده صاف، فرمان را رها کردید به سمت چپ یا راست خودرو رفت باید قطعات تویوتا و جلوبندی آن نیاز به تعمیر و استفاده از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس و از فروشگاهایی که قطعات و لوازم یدکی آن معتبر و مطمئن از اورجینال بودن آن خبر داشته باشید و از قطعات تویوتا و لکسوس متفرقه استفاده نشود.

زمان تعویض شمع موتور

شمع موتور خودرو باید هر چهل هزار کیلومتر تعویض شود و سیستم سوخت‌رسانی و عملکرد سرعت و سوخت بستگی به تعویض شمع موتور دارد و قطعات تویوتا و لکسوس و لوازم یدکی که استفاده شود باید به‌صورت اورجینال و شرکتی باشد و قطعات تویوتا آن به‌صورت اورجینال تهیه شود.

بیشتر بخوانید
افزایش سود تسلا ناشی از رکورد تحویل خودرو

زمان تعویض تسمه دینام یا تسمه موتور

تسمه دینام یا تسمه موتور باید هر چهل هزار کیلومتر تعویض شود و با علایمی مثل پوسیدگی تسمه و شل‌شدن می‌توان فهمید که باید تعویض شود و از قطعات تویوتا و از تسمه‌ای که گارانتی داشته شود و از قطعات تویوتاو لکسوس و لوازم یدکی که معتبر باشد و قطعات تویوتا آن با ضمانت و صحت اورجینال بودن قطعات تویوتا و لکسوس آن مطمئن باشید.

زمان تعویض صافی بنزین

هر وقت خودروی شما با چند استارت روشن شود و در سرعت بالا که مسافت طولانی است کمی ریپ بزند، زمان تعویض صافی بنزین است که جز قطعات تویوتا است و از قطعات تویوتا و لکسوس و لوازم یدکی تویوتا استفاده شود و اگر قطعات تویوتا و لوازم یدکی مطمن و معتبر خرید نشود، بعد از یک مدت باز همین خرابی باعث خرابی پمپ بنزین که جز قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا می‌باشد، استفاده شود.

سرویس روغن گیربکس

خودروهای تویوتا و لکسوس هر هفتاد هزار کیلومتر روغن گیربکس آن ساکشن شود و از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا استفاده شود و صافی گیربکس آن که جز قطعات تویوتا می‌باشد، استفاده شود.

زمان تعویض روغن

خودرو تویوتا و لکسوس هر پنج هزار کیلومتر باید سرویس شود و از قطعات تویوتا و لکسوس و لوازم یدکی تویوتا که شامل روغن موتور با فرمول خاص مربوط به خودرو خاص و در کنار آن فیلتر هوا و فیلتر روغن از قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا تهیه و استفاده شود و قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا آن باید به صورت اورجینال و از فروشگاهای مطمئن و معتبر قطعات تویوتا و لوازم یدکی تویوتا تهیه و استفاده شود.

بیشتر بخوانید
امداد تویوتا تهران

باور‌های نادرست رایج در مورد قطعات غیر اصلی

باور نادرست اول: قطعه اصلی از غیر اصلی گران‌تر است.

ممکن است قیمت قطعات غیر اصلی از اصلی ارزان‌تر باشند اما هر ارزانی بی‌دلیل نیست. این ارزانی صرفاً به دلیل این است که تولیدکننده قطعه غیر اصلی مجبور شده برای پیدا کردن بازار برای قطعه خود، آن قطعه را با مواد اولیه بی‌کیفیت ‌تری و شرایطی که قطعاً استانداردهای تویوتا را رعایت نکرده تولید کند و این یعنی قطعه غیر اصلی عمر کمتر و عملکرد ضعیف‌تری خواهد داشت و ممکن است مصرف‌کننده به جای یک بار خرید آن قطعه را دو بار یا چند بار دیگر خریداری کند.

باور نادرست دوم: اگر روی جعبه نام تویوتا یا لکسوس باشد، این قطعه اصلی است.

متأسفانه هزاران قطعه روزانه با نام قطعه اصلی تویوتا به مصرف‌کننده عرضه می‌شود که تشخیص اصل بودن و یا غیر اصل بودن آن صرفاً بدلیل این‌که قطعه در کارتن تویوتا بسته‌بندی شده یا شماره فنی قطعه روی کارتن چاپ شده امکان‌پذیر نیست. تنها راهی که خیال یک مصرف‌کننده را از خرید قطعه اصلی تویوتا راحت خواهد کرد، این است که قطعه خود را که دارای هولوگرام ایرتویا می‌باشد و در فروشگاه مرکزی، شعبات فروش قطعه شرکت ایرتویا و نمایندگی‌های مجاز بصورت گسترده عرضه می‌گردد خریداری نمایند.

باور نادرست سوم: قطعه اصلی و غیر اصلی عملکرد یکسانی دارند.

دلیل خوش‌نامی و ماندگاری تویوتا استانداردهای سختگیرانه و توجه به جزئیات است که همواره در خرید مواد اولیه و تولید بکار می‌برد است. رعایت این استانداردها باعث گردیده مشتریان وقتی از محصولات تویوتا استفاده می‌کنند فقط امنیت و آرامش در ذهن آن‌ها تداعی شود. قطعات عرضه‌شده نیز توسط این شرکت تمام این استانداردها را رعایت کرده‌اند، اما آیا شرکت تولیدکننده غیر اصلی می‌تواند ادعای آن را داشته باشد که قطعه آن‌ها نیز این استانداردها را طی کرده است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

شانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا