خبر ببر

خداداد غریب‌پور مدیرعامل سپهر بانک صادرات شد

خداداد غریب‌پور با حکم حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران به سمت مدیرعامل شرکت گروه مالی سپهر صادرات منصوب شد.

به گزارش  خبر ببر و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، صبح امروز  در مراسمی با حضور حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، رضا صدیق، قائم مقام بانک، احمد فاضلی ، معاون مالی بانک صادرات ایران و اعضای هیات‌مدیره گروه مالی سپهر صادرات، حکم مدیریت جدید این گروه به خداداد غریب‌پور اعطا  شد.

حجت‌اله صیدی در این مراسم با تاکید بر این که گروه مالی سپهر صادرات ، بازوی بازار سرمایه و نیز بازوی مالی بانک صادرات ایران است اظهار کرد: اگر نوسان‌های شدید بازار سرمایه نبود، ارزش گروه مالی سپهر صادرات به مراتب بیشتر خود را نشان می‎داد و  امیدواریم با هدایت مدیریت جدید به مدارج بالاتر  دست یابد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران همچنین با قدردانی از اقدامات بهروز خدارحمی، مهمترین اقدام وی را عرضه سهام گروه مالی سپهر صادرات در بازار سرمایه با کمک اعضای هیئت‌مدیره شرکت و اداره کل سرمایه‌گذاری امور شرکت‌های بانک صادرات ایران، عنوان کرد و افزود: ارتقای ارزش شرکت‌های گروه با کمک مدیریت عملیاتی و جدی مدیرعامل جدید این هدف محقق خواهد شد.

صیدی شرکت‌های ابزاری بانک را مورد اشاره قرار داد و گفت: بانک صادرات ایران به طور مستقیم با شرکت‌های خود از جمله، بیمه سرمد، صرافی سپهر، تامین مالی سپهر و … ارتباط کاری و عملیاتی دارد و  سهام برخی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه نیز باید به طور کامل به این گروه منتقل شده و اطلاعات مالی شرکت به موقع افشا شود.

بیشتر بخوانید
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: بدون محاسبات خاص ریاضی در آرامش بنزین بزنید

وی حضور خداداد غریب‌پور را به عنوان یک مدیر  نام آشنا،  توسعه‌گرا و دارای سابقه درخشان در ایمیدرو و صنایع مختلف برای گروه مالی سپهر صادرات مغتنم دانست و اظهار امیدواری کرد که این شرکت  در بازار سرمایه به جایگاه سزاور  خود برسد.

در آخر قابل‌ذکر است که غریب پور پیش از این و به مدت ۲ سال ریاست هیئت عامل ایمیدرو و معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت را برعهده داشت.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا