اجتماعیفوتبالیورزشی

ماجرای کامل حکم شلاق عادل فردوسی پور

دیروز خبری مبنی بر صدور حکم ۴۰ ضربه شلاق برای عادل فردوسی پور منتشر شد و جماعت فوتبال‌دوست و حتی افرادی که به فوتبال علاقه‌ی چندانی ندارند را هم شوکه کرد. این خبر به معنای این بود که عادل فردوسی پور در دورانی که از اجرای برنامه در شبکه‌ی سه سیما منع شده، باید شلاق هم بخورد. اما مشخص شد که صدور حکم شلاق برای عادل فردوسی‌پور ناشی از شکایتی است که مالک باشگاه منحل‎شده‌ی نفت تهران از فردوسی‌پور کرده است. حکم شلاق عادل فردوسی پور برای انتقادی بود که او حدود ۳ سال پیش در برنامه‌ی زنده‌ی نود از مالک باشگاه منحل‌شده‌ی نفت تهران، یعنی آقای جهانیان، کرده بود.

 جهانیان می‌گوید سه سال پیش زمانی که فردوسی‌پور از او خواسته که در برنامه‌ی نود به‌صورت تلفنی شرکت کند، او – یعنی جهانیان – گفته به شرطی در برنامه حاضر می‌شود که جز مسائل فوتبالی صحبت از چیز دیگری نشود، چراکه فردوسی‌پور عادت داشته مسئولین را به برنامه دعوت می‌کرده و آن‌ها را نزد میلیون‌ها ایرانی محکوم می‌کرده است.

جهانیان ادامه می‌دهد که فردوسی‌پور این شرط را قبول کرده، اما وقتی در برنامه شرکت کرده دیده او قول‌اش را زیر پا گذاشته و بحث‌های حاشیه‌ای را در پیش گرفته است.

جهانیان می‌گوید وقتی شکایت کردم، فردوسی‌پور از من خواست رضایت بدهم، من به او گفتم رضایت من در گرو این است که در همان برنامه که مرا محکوم کردی، از من عذرخواهی کنی. اما فردوسی‌پور راضی به عذرخواهی در جمع میلیونی بینندگان‌اش نشده و در خلوت از من عذرخواهی کرده است.

بیشتر بخوانید
عامل حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس شناسایی شد!

جهانیان اما عذرخواهی فردوسی‌پور در خلوت را قبول نکرده و به همین دلیل شکایت‌اش از فردوسی پور را پیگیری کرده است. شکایت او منجر به صدور حکم شلاق عادل فردوسی پور شده است.

البته گویا این حکم عادل فردوسی پور قبلاً با پرداخت مبلغی معادل ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار از سوی فردوسی پور لغو شده و پرونده بسته شده است، بنابراین عادل فردوسی پور شلاقی نخواهد خورد.

همچنین بخوانید: بهنوش بختیاری اعدام دوست دارد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا