فوتبالیورزشی

حنیف عمران‌زاده ، مربی اسقلال و عضو کادر فنی محمود فکری کرونا گرفت

همان طور که در خبرها داشتیم، نتیجه تست کرونای حنیف عمران‌زاده پیشکسوت و مربی حال حاضر تیم فوتبال استقلال تهران مثبت شد و او هم اینک در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

عمران‌زاده هم اکنون عضو کادر فنی تیم مربیگری آبی پوشان پایتخت به سرمربیگری محمود فکری است. این در حالی است که با توجه به سمت عمران‌زاده در تیم و خلقیات او و به تبع آن تماسی که در طول تمرین با بازیکنان دارد و نکات فنی را به آنها گوشزد می‌کند؛ احتمال ابتلای سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم به ویروس کرونا وجود دارد. حال باید منتظر ماند و دید نتیجه تست کرونای سایر عوامل و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال چه می‌شود. مثبت شدن تست کرونای عمران‌زاده در حالی رخ داده که آبی پوشان شنبه ۲۵ بهمن ماه با تیم سپاهان دیدار حساسی دارند.

از سوی دیگر این روزها استقلالی‌ها پس از برد یک بر صفر نساجی که هدایت آن را مجید جلالی اخیراً بر عهده گرفته، موقتاً با دو بازی بیشتر نسبت به تیم فوتبال پرسپولیس به صدر جدول آمده‌اند. صدرنشینی آبی پوشان پایتخت آن چنان هم برایشان شیرین نبود آنها پس از بازی با مصاحبه‌هایی که با دوربین‌های تلوزیونی داشتند، از شرایط مالی و میزان دریافتی سال جاری و همچنین بحث تدارکات تیم خصوصاً موضوع تهیه غذای مناسب و کافی برای بازیکنان نارضایتی خود را اعلام کردند.

از سوی دیگر نارحتی وریا غفوری، کاپیتان آبی پوشان پایتخت موضوع حاشیه‌ای و جنجالی دیگری بود که باعث شد هوادارن استقلال نسبت به سوءمدیریت پیش آمده آن هم در مقطع حساس کنونی که به صدر جدول لیگ برتر، جام خلیج فارس رسیده‌اند، معترض باشند و در مقابل باشگاه تجمع کنند. حال باید منتظر ماند و دید ماجرای کرونای حنیف عمران‌زاده آیا پایانی بر حواشی دو قطبی وریا کادر فنی است یا حواشی پیش آمده کماکان با سوءمدیریت همراه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
میلاد عبادی پور تابعیت لهستان گرفت + عکس

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا