بین‌المللیسیاسی

یک ادعا | آمریکا به‌زودی به ایران حمله می‌کند!

در ماه‌های منتهی به انتخابات آمریکا قرار داریم و این یعنی زندگی درصدی از مردم جهان – خصوصاً ایرانیان – در ماه‌های آتی دستخوش تغییراتی خواهد شد. از آن‌جا که دونالد ترامپ بر اثر تحولات ماه‌های اخیر در بسیاری از نظرسنجی‌ها از رقیب‌اش – جو بایدن – عقب افتاده درصدد برآمده تا به‌واسطه‌ی یک‌سری کارها بتواند ورق را برگرداند و ۴ سال دیگر دیگر سکان هدایت ایالاتِ متحده را در دست داشته باشد. محمدرضا نوروزپور، که اخیراً به‌عنوان مدیرعامل خبرگزاری دولتی ایرنا منصوب شده، در توییتی ادعا کرده که برکناری هوک و جایگزینی او با آبرامز در راستای تغییر سیاست ترامپ در برابر ایران است. او می‌گوید اکتبر قرار است آمریکا به ایران حمله کند، چراکه «آمریکایی‌ها رییس‌جمهور دوران جنگ را از کاخ سفید خارج نمی‌کنند».

توییت محمدرضا نوروزپور در مورد حمله‌ی آمریکا به ایران در مهرماه امسال را در زیر می‌بینید:

سورپرایز اکتبر

پاتریک تروس، سفیر اسبق آمریکا در قطر نوشته ترامپ برای رأی آوردن مجدد به ایران حمله میکند و انتخاب آبرامزبه همین دلیل است. او می گوید  پمپئو و آبرامز او را متقاعد کرده اند آمریکایی ها هرگز رئیس جمهورِ زمان جنگ را از کاخ سفید بیرون نمی کنند.

حمله آمریکا به ایران

گفتنی است که پس از مدتی که به‌نظر می‌رسید ایران و آمریکا از تنش‌ها کاسته‌اند و به‌طور محسوس می‌دیدیم که مقداری روابط این دو کشور از تنش خارج شده، باز هم شاهد افزایش تنش‌ها هستیم. آمریکا با ارائه‌ی قطعنامه‌ی تمدید تحریم تسلیحاتی ایران و پس از آن با اعلام این‌که در روزهای آینده مکانیسم ماشه را فعال خواهد کرد، باری دیگر آتش تنش‌ها را شعله‌ور ساخته است.

بیشتر بخوانید
شهردار بعدی نیویورک می‌خواهد دستمزد خود را به بیت کوین دریافت کند

همچنین بخوانید: آمریکا چگونه مکانیسم ماشه را فعال می‌کند؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پانزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا