فوتبالیورزشی

حواشی حضور هانی کرده در تمرین استقلال ادامه دارد + عکس

سه روز پیش هانی کرده در تمرین استقلال حضور پیدا کرد. حضور هانی کرده در تمرین استقلال جنجال‌های زیادی در پی داشت. نخست از آن رو که سازمان لیگ بسیار اصرار و تأکید دارد که باشگاه‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بازیکنان به کرونا مبتلا نشوند و بازی‌ها به‌خوبی برگزار شوند، این در حالی است که هانی کرده و نیکبخت واجدی با تک‌تک بازیکنان استقلال خوش‌وبش کردند و هیچ‌یک هم ماسک نداشتند. دوم آن که محمود فکری با باز کردن پای امثال هانی کرده به تمرین استقلال باری دیگر در حال جنجال‌آفرینی است و این چیزی است که باب میل بسیاری از هواداران استقلال نیست. اکنون پس از چند روز از حضور هانی کرده در تمرین استقلال خبرهایی مبنی بر این‌که پرویز مظلومی سرپرست باشگاه استقلال طی روزهای آینده از سمت‌اش برکنار می‌شود به گوش می‌رسد.

برکناری پرویز مظلومی

گفته می‌شود دلیل برکناری پرویز مظلومی این است که او مانع از حضور هانی کرده در تمرین استقلال نشده و این در حالی است که شخص اول و مسئول این قضیه اوست.

قابل‌ذکر است که تیم محمود فکری باوجودی‌که در صدر جدول قرار دارد، مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته‌است، چرا که استقلال برخلاف جایگاهی که دارد زیبا بازی نمی‌کند و هواداران این قضیه را ناشی از تاکتیک‌های محمود فکری می‌دانند.

تصاویر حضور هانی‌کرده در تمرین استقلال به همراه نیکبخت واحدی:

حضور هانی کرده در تمرین استقلال

بیشتر بخوانید
علیرضا بیرانوند در آ اک آتن؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا