فوتبالیورزشی

دروازه بان استقلال در آستانه‌ی جدایی از این تیم!

دروازه بان استقلال با ادامه‌دارشدن نیمکت‌نشینی‌اش، خود را هر چه بیشتر به درهای خروجی باشگاه نزدیک می‌بیند.

به گزارش خبر ببر، آمدن رشید مظاهری به استقلال تیری بر پیکر حسین حسینی بود. او که احتمالاً برنامه‌ریزی کرده بود که این فصل به‌عنوان دروازه بان اول استقلال درخشش داشته باشد، به‌یک‌باره به دروازه بان دوم استقلال تبدیل شد. او یعنی سید حسین حسینی صرفاً ۳ بازی در این فصل برای استقلال انجام داده‌است. دو بازی نخست لیگ که او درون دروازه‌ی استقلال قرار داشت هم به لطف مشکل در قرارداد مظاهری بود و احتمالا اگر مظاهری قراردادش در روزهای نخست مشکلی نداشت، همان دو بازی هم به حسینی نمی‌رسید. بازی سوم او هم برابر نفت مسجد سلیمان بود که البته اشتباهی فجیع در آن بازی داشت و از از روی یک ضربه‌ی کرنر گل خورد!

حسینی حسینی اکنون نه محبوب هواداران استقلال است، نه محبوب کادر فنی. او به یک بازنده در رقابت با مظاهری تبدیل شده و صد البته که این قضیه روی اعتمادبه‌نفس او هم تأثیر گذاشته‌است. حسینی همواره خود را دروازه‌بانی درجه یک دیده و از این رو تحت هیچ شرایطی راضی نمی‌شود که به خود بقبولاند که از این پس صرفاً یک دروازه‌بان ذخیره است.

این دروازه‌بان ۲۶ ساله، اکنون چندین پیشنهاد دارد و گفته می‌شود در حال بررسی آن‌هاست تا در اولین فرصت استقلال را ترک کند و فرصت بازی به او برسد. او که مدتی به تیم ملی هم رسیده‌بود، با نیمکت‌نشینی در استقلال محال است که باری دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شود.

بیشتر بخوانید
میلاد جهانی در آستانه‌ی پیوستن به استقلال قرار دارد

کدام باشگاه‌ها خواهان سید حسین حسینی هستند؟

گفته می‌شود حسینی چندین پیشنهاد دارد، اما از میان آن‌ها فولاد خوزستان و تراکتور تبریز بیش از دیگر تیم‌ها خواهان حسینی هستند.

از میان فولاد و تراکتور هم به نظر می‌رسد تراکتور تبریز بیشتر خواهان حسینی است، خصوصاً از آن رو که تراکتور در رقابت‌های آسیایی هم حضور دارد و به دروازه‌بانی با تجربه نیاز دارد.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا