خبر ببرشبکه‌های اجتماعی

وقتی حساسیت صدا و سیما باعث جدا شدن دو دلداده می‌شود+فیلم

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان شاهد ویژه برنامه‌های افطار از شبکه‌های سراسری سیما هستیم. چیزی که مشخص است، اگر نگوییم کپی برداری، این برنامه‌ها الگوی خود در برنامه سازی را از روی برنامه ماه عسل احسان علیخانی برداشته‌اند. برنامه محبوب و پرطرفداری که در زمان پخش خود طرفداران و مخاطبان زیادی را در لحظه‌های منتهی به لحظات ملکوتی افطار پا بست آنتن سیما می‌کرد. حال دیگر خبری از ماه عسل نیست و احسان علیخانی مشغول برنامه سازی استعدادیابی است اما ویژه برنامه‌های افطاری سیما به تقلید از ماه عسل به حرکت خود ادامه می‌دهند و اینکه در جذب مخاطب به همان میزان موفق بوده‌اند یا نه بحث دیگری است که در این مقال نمی‌گنجد.

این روزها شبکه پنج سیما ویژه برنامه شهر زیبا را برای لحظات منتهی به افطار برای روزه داران به روی آنتن می‌برد. برنامه‌ای که توسط مصطفی امامی، مجری پر سر و صدای سابق تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس به همراه روحانی سرشناس، علی سرلک اجرا و پخش می‌شود. در اولین قسمت از این برنامه، مهمان برنامه، مهران قندهاری، بازیگر نقش میثاق سریال پایتخت ۶ بود. مهران قندهاری تنها در دو قسمت پایانی و ویژه فصل ششم پایتخت حضور داشت و به دلیل اینکه به سندروم داون مبتلاست، نقش میثاق با این خصلت را ایفا کرد.

همان طوری که در برنامه‌های گفت‌وگو محور رایج است، مجری و کارشناس مذهبی برنامه به گفت‌وگو با مهران قندهاری که مهمان قسمت اول برنامه بود، پرداختند. ماجرا زمانی جالب می‌شود که مصطفی امامی، مجری برنامه پس از آنکه در رابطه با داستان آشنایی قندهاری با همسرش که او نیز به سندروم داون مبتلاست، سوال می‌کند و پاسخ مربوطه را دریافت می‌کند، از مهران قندهاری می‌خواهد که به دوربین نگاه کند و مستقیماً هر چه به هنگام دلتنگی برای همسرش می‌خواند را در آن لحظه برای همسرش بخواند.

بیشتر بخوانید
توییتر | بررسی داستان پرنده آبی سایبری که این روزها جنجالی شده است

از آنجایی که مهران قندهاری و همسرش در شهر قزوین زندگی می‌کنند و او خبر از سورپرایزی که برایش در نظر گرفته‌اند، ندارد در همین لحظه شروع به خواندن آواز معروف فیلم «سلطان قلب‌ها» می‌کند. کمی بعد همسرش درست زمانی که قندهاری غرق در احساسات خود شده و در حال خواندن آواز است در کنار او در صحنه برنامه حاضر می‌شود. در این لحظه مجری برنامه با صدا کردن قندهاری و اشاره به همسرش، به او تلنگری می‌زند تا متوجه حضور همسرش شود. پس از آنکه قندهاری متوجه حضور همسر خود در کنار خود در صحنه برنامه می‌شود، غافلگیر می‌شود و با ذوق زدگی و محبت او را در آغوش می‌گیرد. اتفاقی که دور از انتظار و امری غیرطبیعی نبود اما در همین لحظه مجری برنامه وارد عمل می‌شود و آن دو را از هم جدا می‌کند.

مصطفی امامی با خنده و اضطراب به قندهاری می‌گوید:

بس است، بهتر است زیادی احساساتی نشی تا ما شب‌های دیگر هم بتوانیم باشیم و…

بیشتر بخوانید: توصیه جناب‌خان به مسئولین کشور پیرامون ماجرای واکسن کرونا + فیلم

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا