شبکه‌های اجتماعی

حرکات بهاره رهنما هنگام عکس‌گرفتن جنجالی شد + فیلم

بهاره رهنما که چندی پیش اعلام کرد به کرونا مبتلا شده‌است، ولی هیچ علامتی نداشت و حتی حدود یک هفته بعد در برنامه‌ای زنده نیز حضور پیدا کرد و از طلاق‌اش گفت، به‌تازگی فیلمی منتشر کرده که نشان از حرکات عشوه‌گرانه‌اش به‌هنگام عکس‌گرفتن دارد. حرکات بهاره رهنما در این فیلم در شبکه‌های اجتماعی موجب انتقادهای زیادی از او شده‌است:

بهاره رهنما زاده‌ی ۱۳۵۲ و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او در سال ۱۳۷۵ به دنیای بازیگری وارد شد و بازی در سریال بازگشت به خانه به کارگردانی مسعود نوابی را تجربه کرد. بعد از آن در چندین فیلم سینمایی معروف، سریال تلویزیون محبوب و تئاترهای مختلف نقش‌آفرینی کرد. از مشهورترین سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بهاره رهنما باید به پرونده‌های مجهول، من یک مستأجرم، مرد هزار چهره، چک برگشتی، بچه مهندس، نان و عشق و موتور ۱۰۰۰، دایره زنگی، توفیق اجباری، ده رقمی، چارچنگولی، سن پطرزبورگ، ورود آقایان ممنوع، ۳۶۰ درجه و خوب، بد، جلف اشاره داشته باشم.

بهاره رهنما سال ۱۳۷۰ در ۱۸ سالگی با پیمان قاسم خانی ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۴ بعد از ۲۴ سال زندگی مشترک از او طلاق گرفت. مدتی بعد در سال ۱۳۹۶ با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. امیرخسرو عباسی مالک برند ارایشی بهداشتی هاینس است. او نیز به‌مانند بهاره رهنما پیش‌تر ازدواج کرده و یک بچه از ازدواج قبلی دارد. ازدواج دوم بهاره رهنما بسیار جنجالی شد و در سال ۱۳۹۴ افراد زیادی در شبکه‌های اجتماعی به ازدواج دوم او واکنش نشان دادند. اما به هر حال پس از گذشت ۵ سال از ازدواج دوم‌اش، این ازدواج پایدار بوده و به نظر می‌رسد بهاره رهنما و همسرش زندگی خوبی با هم دارند.

بیشتر بخوانید
سعید راد: از بازی در سریال دل پشیمانم + واکنش منوچهر هادی و همسرش

چند وقت پیش نیز خبرهایی مبنی بر ازدواج دوم پیمان قاسم خانی با دختری بسیار جوان‌تر از خودش منتشر شدند. در ارتباط با این موضوع می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

همسر جدید پیمان قاسم خانی کیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا