خبر ببر

شبنم مقدمی در همرفیق به خاطر خواندن از نماوا حذف شد

از صبح امروز با اعلام شبنم مقدمی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان برنامه دو قسمت قبل همرفیق که با حضور ایشان و همرفیق خودشان، مهری شیرازی، ضبط و پخش شد از روی پلتفرم نماوا حذف شده است.

آن طور که در سطح رسانه‌های جمعی منعکس شده و از گمانه‌زنی‌هایی که کاربران داشتند بر می‌آید ماجرای همخوانی و شور و هیاهوی خانم شبنم مقدمی کار دست برنامه همرفیق داده و این قسمت از برنامه از بایگانی پلتفرم نماوا حذف شده است. اتفاقی که شاید قابل پیش‌بینی بود و پیشتر نیز به آن پرداخته بودیم. این در حالی است که در بخشی از آن برنامه شبنم مقدمی علاوه بر خودش از همرفیق خود خانم مهری شیرازی و مجری برنامه، شهاب حسینی دعوت به عمل آورد تا به میان او و تیم موسیقی بمرانی اضافه شود و موسیقی را دسته جمعی و زنده اجرا کنند.

این در حالی است که بیانیه رسمی از سوی نماوا و سازمان نظارت و ارزشیابی و حتی ساترا منتشر نشده است اما همان طور که از شواهد و قرائن پیداست حذف این قسمت به همین دلیل باید صورت گرفته باشد. برنامه همرفیق، برنامه‌ای گفت‌وگو محور با اجرا و کارگردانی بازیگر محبوب و سرشناس کشورمان شهاب حسینی است که اختصاصی برای پلتفرم اینترنتی نماوا با حضور چهره‌های محبوب مردمی و همرفیقان‌شان ضبط و روزهای پنجشنبه هر هفته پخش می‌شود.

برنامه همرفیق در ابتدای پخش خود به خاطر اجرای شهاب حسینی و مهمانانی همچون نوید محمدزاده که در رسانه ملی به ندرت دیده شده‌ بودند توانست مخاطبان زیادی جذب کند، اما رفته رفته روند تکراری برنامه و اجرای به نسبت ضعیف شهاب حسینی که با سال‌های اوجش به زعم مخاطبان فاصله داشت باعث شد همرفیق ریزش مخاطب داشته باشد و آن شوق و ذوق اولیه فروکش کند. حال شرایطی که برای برنامه همرفیق شبنم مقدمی پیش آمده باعث نگرانی مخاطبان این برنامه شده چرا که قرار بر این بود که این هفته برنامه همرفیق با حضور رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان و با حضور همرفیق خود مرحوم علی انصاریان پخش شود. حال باید دید کار به جلوگیری پخش برنامه می‌رسد یا تنها با حذف آن قسمت قائله ختم می‌شود.

بیشتر بخوانید
استاندار کرمان مزار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به عنوان مقصد تازه راهیان نور پیشنهاد کرد

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا