فوتبالیورزشی

نگاهی به کریر فوتبالی حجت حق وردی بازیکن جدید پرسپولیس

حجت حق وردی بعداز فسخ قرارداد با تیم پیکان، خواهان حضور در تیم پرسپولیس است‌. مدافع سابق تیم پیکان درحال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود و تیم‌های زیادی خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

روز گذشته برخی خبرگزاری‌های داخلی از توافق حجت حق وردی با پرسپولیس خبر دادند. برخی نوشتند که حجت حق‌وردی بعداز ترک پیکان، در آستانه‌ی پیوستن به پرسپولیس قرار دارد. او تحت بررسی مدیران باشگاه پرسپولیس قرار دارد و شرایط امضای قرارداد او فراهم شده است.

سپس علی‌اصغر مدیر‌ روستا، مدیر تیم پیکان در خصوص جدایی حجت حق‌وردی و رفتن به پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد.

مدیر تیم پیکان طی یک مصاحبه اظهار داشت:

حجت حق‌وردی در باشکاه پیکان حاضر شد و پس از توافق با مدیران باشگاه، از پیکان جدا شد تا به پرسپولیس بپیوندد.

مدیر روستا در ادامه افزود:

حق‌‌وردی مطالباتی از باشگاه پیکان داشت و این مطالبات را در قبال صدور رضایتنامه‌‌اش بخشید.

در پی صحبت‌های مدیر تیم پیکان در خصوص حجت حق وردی باعث شد تا مدیران پرسپولیس نسبت به این انتقال واکنش نشان دهند. ابراهیم شکوری مدیر اجرایی تیم پرسپولیس در یک مصاحبه عنوان کرد:

 ابتدا باید ببینیم شرایط این بازیکن چگونه است. درحال حاضر چنین بحثی مطرح نشده و نمی‌خواهم درباره بازیکن خاصی صحبت کنم. در صورتی که کادرفنی بازیکن خاصی را مدنظر داشته باشد برای جذب او اقدام می‌کنیم.

حجت حق وردی

سرانجام روز گذشته حجت حق وردی در خصوص وضعیت خود صحبت کرد. مدافع سابق تیم پیکان در ابتدا گفت:

در حال مذاکره با باشگاه پرسپولیس هستم و اگر با مدیران پرسپولیس به توافق برسم، قراردادم را امضا خواهم کرد.

حجت حق‌وردی در ادامه افزود:

جدایی از پیکان با خواسته‌ی خودم اتفاق افتاد و هیچ اختلافی با آقای تارتار نداشتم. مطالباتم از تیم پیکان را بخشیدم تا به پرسپولیس بپیوندم.

بازیکن سابق پیکان در ادامه تصریح کرد:

اختلاف سلیقه در همه‌ی زمینه‌ها وجود دارد و مشکلی با آقای تارتار نداشتم. اول فصل قرار بود از تیم پیکان جدا شوم اما کادرفنی اعلام کرد که به حضور من نیاز دارد. سرانجام قبول کردم تا قراردادم را با پیکان تمدید کنم. وضعیت تیم پیکان در حال حاضر عالی است و به همین علت با این تیم فسخ کردم‌. از باشگاه پیکان و آقای محمدی تشکر می‌کنم که به من رضایت‌نامه دادند.

حجت حق وردی در پایان گفت‌و‌گو عنوان کرد:

به خاطر پرسپولیس قید پیشنهاد خارجی را زدم. در تیم ذوب آهن شاگرد آقا یحیی بودم و برای حضور در تیم پرسپولیس با او مشورت کردم. در حال حاضر تیم پرسپولیس شرایط خاصی دارد و نمی‌خواهم با مصاحبه‌های مختلف، حاشیه‌ای درست کنم. اگر خدا بخواهد تا شنبه پرسپولیسی می‌شوم.

در ادامه شایعاتی نسبت به حضور حجت حق‌وردی در لیگ آذربایجان مطرح شد. نشریه‌ی آذربایجانی بیزیم عصر در یک خبر مدعی شد حجت‌ حق‌وردی در حال مذاکره با تیم کشلا است.

بیشتر بخوانید
آرای کمیته انضباطی فوتبال در مورد بازی‌های دربی و پرسپولیس-سپاهان

بیزیم اصل عنوان کرد: حجت حق‌وردی بازیکن آزاد محسوب می‌شود و تیم کشلا آذربایجان به او علاقه دارد.

بنابراین به‌طور خلاصه می‌توان گفت که حجت حق‌وردی قراردادش را با تیم پیکان فسخ کرده است و در آستانه‌ی پیوستن به پرسپولیس قرار دارد. در صورتی که مدافع سابق تیم پیکان با پرسپولیس به توافق نرسد، فوتبالش را در کشور آذربایجان ادامه خواهد داد.

نگاهی به کریر فوتبالی حجت حق وردی

حجت حق وردی در پست مدافع بازی می‌کند. او ۲۷ ساله است و سابقه‌ی بازی در تیم‌های ابومسلم، ذوب آهن و پیکان را دارد.

حق‌وردی ۹۰ بازی برای تیم پیکان انجام داده و ۳ گل به ثمر رسانده‌است. عملکرد فوق‌العاده‌ی او در پیکان موجب شد تا مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار بگیرد اما به دلیل مصدومیت‌های متوالی به تیم ملی دعوت نشد.

حق‌وردی به مدت یک سال در تیم‌ ابومسلم بازی کرد. سرانجام مورد توجه باشگاه ذوب آهن قرار گرفت و با عقد قراردادی راهی این تیم شد. حجت حق‌وردی در تیم ذوب آهن درخشان ظاهر شد و به مدت سه سال بازیکن ثابت این تیم محسوب می‌شد‌. او در ۲۵ بازی برای تیم ذوب آهن ۱ گل به ثمر رساند و سپس به پیکان پیوست.

*******

خلاصه

حجت حق وردی پس از فسخ قرارداد با پیکان، در آستانه‌ی پیوستن به پرسپولیس قرار دارد و به زودی راهی این تیم خواهد. باشگاه پرسپولیس قصد دارد حجت حق‌وردی را به عنوان جانشین شجاع خلیل‌زاده جذب کند.

[تعداد: ۲   میانگین: ۳/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

نوزده − چهارده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا