اجتماعی

حال گوهر خیراندیش بهتر شد

دختر خانم گوهر خیراندیش از آخرین وضعیت مادرش که به دلیل کرونا در بیمارستان بستری است گفت. او خبر داد که حال جسمی مادرش بهتر شده است.

آزاده اسماعیل‌خانی فرزند گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون گفت: حال مادرم خوب است و بدتر نشده‌اند.

وی ادامه داد: مادرم در بخش عمومی بستری است و بیشتر به دلیل ترس و استرس این بیماری و حاشیه هایی که درباره کرونا بوده است، ترجیح داد در بیمارستان بستری شود وگرنه زمانی هم که متوجه شد به بیماری کرونا مبتلا شده است در خانه زیر نظر پرستار و پزشک بیمارستان نیکان تحت درمان بود.

فرزند گوهر خیراندیش تاکید کرد: وضعیت این هنرمند حادتر نشده است و مادر باید دوره درمان را مانند همه بیماران مبتلا به کرونا سپری کند. لازم است یک نکته را بگویم و آن این است که ریه مادرم درگیر کرونا نشده است.

اسماعیل خانی افزود: مادرم به دلیل بیماری که از قبل داشته است همیشه ۲۰ درصد ریه‌اش دچار مشکل بوده وگرنه کرونا باعث درگیری آن نشده است. من با پزشک مادرم که صحبت می کنم، می گوید مادر شما بیشتر از لحاظ روحی آسیب دیده است وگرنه حالش خوب است و شرایطش حاد نیست.

وی بیان کرد: خود من نگرانم که ایشان بیمارستان را برای درمان ترجیح داده اند چراکه شرایط خانه بهتر، راحت تر و امن تر است و شرایط ایشان حاد نبود اما تصمیم گرفتند در بیمارستان تحت مراقبت باشد.

فرزند گوهر خیراندیش با اشاره به اینکه بیماران مبتلا به کرونا باید روحیه خود را حفظ کنند و انگیزه جنگیدن با این بیماری را داشته باشند، تصریح کرد: به نظرم بهتر است به جای حساسیت نسبت به کرونا دنبال اخبارهای خوب آن باشیم تا آگاه تر شویم.

بیشتر بخوانید
شرکت واگن‌سازی تهران تعطیل شد | ترن‌هایی که به خوابی تلخ فرو می‌روند

اسماعیل خانی در پایان خاطرنشان کرد: باید برای این بیماری دنبال راه چاره و این موضوع باشیم که با وجود کرونا چگونه به زندگی خود ادامه دهیم. وظیفه اصحاب فرهنگ و هنر در این زمان به جای دامن زدن به کرونا فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا