خبر ببر

جهان شجریان نوه استاد شجریان و جنجال‌های خوانندگی‌اش + فیلم

فیلم‌هایی از آوازخوانیِ کودکی خوش‌صدا در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شوند. آن‌ها که از سرِ غرض درصدد بوده‌اند که این کودک را مشهور کنند، نام او را «جهان شجریان» گذشته‌اند و گفته‌اند جهان شجریان نوه استاد شجریان است؛ این در حالی است که نام این کودک خوش‌صدا محمدسینا منصوریان است. او اهل شهر بروجن در استان چهار محال و بختیاری است و جالبِ ماجرا اینجاست که در برنامه‌ی عصر جدید هم شرکت کرده‌است. یعنی باوجودی‌که در این برنامه شرکت کرده و چهره‌اش را میلیون‌ها نفر دیده‌اند، باز هم عده‌ای او را جهان شجریان نوه استاد شجریان معرفی کرده‌اند.

جماعتِ دروغ‌پراکن که از هر طریقی برای جذب فالوور استفاده می‌کنند، کلیپ این فرد خوش‌صدا را منتشر می‌کنند و زیر آن می‌نویسند:

من همانند پدر و پدربزرگ، خوانندگی، تحریر و سرودن شعر را بسیار دوست دارم و قول می‌دهم و سوگند می‌خورم که با تلاش شبانه‌روزی پنج‌سال دیگر در حد پدربزرگم یا حتی فراتر صعود کنم و بهترین صدای سبک سنتی ایران بشوم به‌صورتی‌که وقتی شروع به خواندن ترانه کردم تمامی مردم مدهوش و به چنان آرامشی برسند که تابه‌حال تجربه نکرده‌اند.

پدربزرگم همیشه به من می‌گفت:

جهان عزیز تو حنجره‌ای خاص و شگفت‌انگیز داری که من بعد از یک عمر خواندن هنوز حنجره‌ام یک‌سوم حنجره‌ی تو صاف و صیقلی نشده.

جهانم! تو پدیده‌ای در موسیقی و صدا خواهی شد.

جهان شجریان نوه استاد شجریان

جهان شجریان نوه استاد شجریان در عصر جدید

محمدسینا منصوریان که به اشتباه او را جهان شجریان معرفی می‌کنند – چنان‌که در بالا هم گفته شد – در برنامه‌ی عصر جدید شرکت کرده‌است. او با خوانندگی‌اش توانست سه رأی سفید از امین حیایی، بشیر حسینی و رؤیا نونهالی دریافت کند، اما آریا عظیمی‌نژاد به او رأی قرمز داد و گفت:

صدایت از دیافراگم خارج نمی‌شود و صدا را در دهانت تولید می‌کنی. باید احساس بیشتری داشته باشی و با حسِ بهتری بخوانی.

جهان شجریان نوه استاد شجریان (1)
جهان شجریان نوه استاد شجریان (۱)
بیشتر بخوانید
تمام آنچه که در رابطه با طوطی و ملزومات نگهداری‌اش باید بدانید!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا