شبکه‌های اجتماعی

عوامل جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه مازندران دستگیر شدند + عکس

روز جمعه تصاویری آزاردهنده در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شدند که حکایت از جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه مازندران داشتند. البته این نخستین بار نیست که چنین تصاویری از جنگ سگ‌ها در گلوگاه پخش می‌شوند. ضمن این‌که تصاویر جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه را در ادامه می‌بینید، عوامل مهم این اقدام غیراخلاقی دستگیر شده‌اند.

فرماندار گلوگاه اقدام برخی افراد در به‌جان‌هم‌انداختن سگ‌ها برای لذت‌بردن را عملی ناپسند و غیر انسانی دانست و گفت: عوامل برگزاری این مسابقه خونین دستگیر شدند.

کلبادی نژاد با بیان اینکه قبلا با برگزار کنندگان این مسابقات برخورد شده بود، برگزاری مداوم و هفتگی این مسابقه خونین در شهرستان را رد کرد و افزود: مدت‌ها بود که جنگ سگ‌ها در گلوگاه برگزار نمی‌شد و متاسفانه روز جمعه در یک غافگیری با این جنگ خونین مواجه شدیم.

فرماندار گلوگاه ادامه داد: لیدرها برای برگزاری این مسابقات چندین بار مکان مسابقه را تغییر می‌دادند و هر بار با هوشیاری عوامل اطلاعاتی شناسایی و از اقدام آن‌ها جلوگیری می‌شد.

کلبادی نژاد گفت: متاسفانه روز جمعه غافلگیر شدیم و هنوز نمی‌دانیم آن‌ها چگونه توانستند افراد را از شهرستان‌های دیگر ساماندهی کنند و در ساحل دریای گلوگاه جنگ خونین سگ راه بیندازند.

او افزود: ماموران انتظامی پس از اطلاع از این اتفاق در محل حاضر شدند و چند لیدر و برگزارکننده این مسابقه را دستگیر و پس از تشکیل پرونده با قید تعهد آزاد کردند.

فرماندار گلوگاه ادامه داد: تعدادی از افراد هم که از شهرستان‌های مختلف برای جنگ سگ‌ها به گلوگاه آمده بودند اعمال قانون شدند.

جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه (9) جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه (9) جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه (9)

بیشتر بخوانید
داستان بازگشت ساسی مانکن به ایران چه بود؟ + عکس و فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا