سیاست داخلیسیاسی

جنجال اقامت دختر رئیسی + عکس

از ۷ کاندیدای ریاست‌جمهوری تا کنون برای سه نفر از آن‌ها جنجال اقامت دخترشان در خارج از کشور به وجود آمده‌است. زاکانی، همتی و این بار رئیسی. شایعاتی وجود دارند که نشان‌دهنده‌ی اقامت خارج از کشور دختر رئیسی هستند.

به گزارش خبر ببر، توییتی در توییتر و در کل فضای مجازی منتشر شده که در مورد دختر رئیسی است. بر طبق این توییت، دختر رئیسی در استرالیا زندگی می‌کند، این در حالی است که به احتمال بسیار این قضیه کذب است.

دختر رئیسی

خود آیت الله رئیسی در اظهارات‌اش گفته‌است:

دو فرزند دختر دارم یکی دوره دکتری جامعه شناسی دانشگاه تهران و دیگری لیسانس فیزیک دانشگاه شریف و ارشد علوم قران و حدیث که  هر دو در تهران ازدواج کردند و مشغول تحصیل و زندگی هستند. در دوره قبلی نیزشایعه مدیریت نوه وی در یکی از شرکت‌های شستا منتشر شده‌ بود که‌ مشخص‌ شد نوه وی ۵ ساله بیشتر نداشت.

جنجال دختر همتی

دختر همتی

چند روز پیش هم شایعه شد که دختر همتی در کالیفرنیا زندگی می‌کند. اما او خود این قضیه را تکذیب کرد و گفت:

فکر می‌کردم دینداری در تبلیغات حاکم است ولی متاسفانه احساس می‌کنم اطلاعات غلطی به مردمی می‌دهند و این عین بی‌دینی است، آمده‌اند عکس دخترخانم محترمی را در کالیفرنیا گرفته‌اند و گفته‌اند فامیلی آن همتی است و گفته‌اند دختر همتی در کالیفرنیا زندگی می‌کند.

جنجال فرزند زاکانی

همین ماجرای دختر رئیسی برای دختر زاکانی هم پیش آمد. گفته‌شد که او چند سالی است که در خارج از کشور تحصیل می‌کند، اما خود زاکانی در واکنش به این موارد گفت:

بیشتر بخوانید
اردوغان دست به دعا برای پیروزی ترامپ در رقابت با بایدن شده است

موضوع تابعیت خارجی یکی از دختران من کذب است و دختر و دامادم در ایران هستند. دختر دوم من از دانشجویان معدل الف دانشگاه شریف در رشته مهندسی کامپیوتر است و همسرش نیز فارغ التحصیل همان دانشگاه است.

وی ادامه داد: دخترم به من گفت که من می‌خواهم به کشور خدمت کنم، اما ادامه رشته‌ای که مورد نظر من است در ایران مقدور نیست.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به او گفتم اگر رشته‌ای که می‌خواهی به واسطه آن به کشور خدمت کنی در کشورمان نیست، من استقبال می‌کنم از اینکه تو این پرچم افتخار را شاگردی کنی و به کشور وارد کنی.

وی افزود: دخترم در رشته علوم انسانی دیجیتال که حدود چند سال است که در دنیا راه اندازی شده و پس از آمریکا یک دانشگاه رتبه ۱۰ اروپا که دخترم در آنجا تحصیل کرد، این رشته را داشت.

زاکانی در پایان تصریح کرد: دخترم نه بورسیه شد و نه سهمیه‌ای دریافت کرد بلکه فقط با کارها و پژوهش‌های خود در آن دانشگاه قبول شد. دخترم درس ۲ ساله را طی یک سال و نیم به پایان رساند و یک سال است که به کشورمان بازگشته است.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا