حوادثموسیقیهنر

جمشید علیمراد خواننده قدیمی لس‌آنجلسی درگذشت

چند روز پیش خبرهایی مبنی بر درگذشت جمشید علیمراد منتشر شدند، اما امیرقاسمی مجری شبکه‌ی طپش آن‌ها را تکذیب کرد ولی این را هم گفت که حال علیمراد خوب نیست و احتمالاً به‌زودی دنیا را ترک خواهد کرد. این‌گونه هم شد و این خواننده‌ی قدیمی ساعتی پیش در لس‌آنجلس درگذشت. متن خبر امیرقاسمی در مورد درگذشت جمشید علیمراد در اینستاگرام به قرار زیر است:

به پرده اخر می‌رسیم و متاسفانه اینبار دیگر این خبر تنها یک شایعه نیست بلکه اوای درد است و غم، دلتنگی‌ست و ادامه راهی بدون او، خداحافظی با هنرمندی که ارام بود و با تواضع، صحنه را می‌شناخت و تماشاچی را مبهوت خود می‌کرد. جمشید علیمراد یک استثنا بود، هنرمندی منحصر بفرد.

امروز جمشید عزیزمان را از دست دادیم ولی یادش همیشه در دلهایمان جاودانه خواهد ماند، لبخندش، خاطره‌هایش و صدای پرطنینش، صندلیش در شب نشینی‌های نوروزیمان خالی خواهد ماند. جمشید عزیزمان مدت زیادی با بیماری سرطان نبرد کرد و نخواست هیچ کس جز چند تن از دوستان نزدیکش از این ماجرا با خبر شوند.

جمشید علیمراد در تاریخ دوازدهم اسفندماه یکهزار و سیصد و بیست‌ودو برابر با سوم مارچ یکهزار و نهصدو چهل و ‌چهار  در تهران متولد شد و در ساعت نوزده ‌و پنجاه دقیقه روز دوشنبه پانزدهم جون دوهزار و بیست برابر با ساعت هفت‌وبیست دقیقه بامداد روز سه‌شنبه بیست‌ و هفتم خرداد ماه سال هزار و سیصدونودونه (بوقت تهران) در لوس‌انجلس چشم از جهان فرو بست. از جمشید یک پسر به نام جیمی به جای مانده. دلمان برایش تنگ خواهد شد. یادش گرامی. شبکه جهانی طپش.

جمشید علیمراد خواننده قدیمی لس‌آنجلسی درگذشت

 

بیشتر بخوانید
لایو عاشقانه رومینا و بهمن لو رفت + فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو + 18 =

دکمه بازگشت به بالا