اجتماعی

ماجرای توهین سحر قریشی به یک پاکبان + ویدئو

در سال‌های اخیر ماجراهای زیادی حول افرادی که به‌اصطلاح «سلبریتی» هستند وجود داشته ولی یکی از آن‌ها – یعنی سحر قریشی – جزو کسانی بوده که ماجراهای بیشتری داشته است. سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون قبل از ماجرای جدیدش که به یک پاکبان توهین می‌کند بارها ماجراهای مختلف داشته و سوژه‌های زیادی را برای بحث‌های طولانی در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده است. این بار اما او به یکی از افراد زحمت‌کش جامعه که چندین برابر او زحمت می‌کشد ولی حتی یک صدم او درآمد ندارد توهین کرده است. توهین سحر قریشی به یک پاکبان، فقط توهین به خود آن شخص نیست بلکه توهین به حرفه‌ی اوست.

در ویدئوی زیر خواهید دید که سحر قریشی با دوستان‌اش در پارک در حال قدم‌زدن هستند و در این بین فیلمبرداری هم می‌کنند که به یک باره سحر قریشی به نزدیکی پاکبان می‌رود و می‌گوید «من با رفیقم ست کردم لباسمو». پاکبان چون جا می‌خورد می‌گوید «اِ برو»، ولی در این بین واکنش سحر قریشی خنده‌های شدید به همراه گفتن «همین مونده این به من بگه برو» است.

توهین سحر قریشی به پاکبان

سحر قریشی آن پاکبان را نمی‌شناسد، اما از لفظ «این» استفاده می‌کند و در کل آن پاکبان را در حدی نمی‌بیند که بخواهد به او بگوید برو. وقتی سحر قریشی آن پاکبان را نمی‌شناسد، از کجا می‌داند که او در حدش نیست؟ پاسخ این است که قریشی او را به عنوان یک «شخص» نمی‌شناسد، ولی حرفه‌اش را می‌شناسد. از همین رو است که می‌توان گفت سحر قریشی در این فیلم نه فقط به آن شخص بلکه به تمامی پاکبان‌های کشورمان و حتی جهان توهین کرده است.

بیشتر بخوانید
محدودیت‌های جدید کرونایی در 25 مرکز استان

قول شکایت شهرداری از سحر قریشی

در همین راستا مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران، با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که «پیگیر شکایت مدیریت شهری از سحر قریشی خواهد بود».

فراهانی نوشت:

برخورد توهین آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری قابل پذیرش نیست و درصورت عدم برخورد مناسب بیم‌آن می رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل شود.

حجت نظری، یکی دیگر از اعضای شورای شهر تهران، نیز در حساب توییترش به این ماجرا واکنش نشان داد. نظری نوشت:

لباس پاکبان‌های عزیز که در این روزهای کرونایی هم چهره شهرمان را پاکیزه نگه‌ داشته‌اند، به رنگ شرافت و غیرت است که بعید می‌دانم با هر رنگی سِت شود. رفتار طبقاتی، توهین‌آمیز و غیرانسانی خانم ‎سحر قریشی با پاکبان محترم محکوم است و انتظار می‌رود هنرمندان مردمی به آن واکنش نشان دهند.

باید دید آیا سحر قریشی از بابت کاری کرده از پاکبان‌های زحمت‌کش کشور عذرخواهی می‌کند یا خیر.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

  1. خداشفات بده که اینقدرعقده نداشته باشی سرآدم بی دفاع وخسته خالی کنی…امثال توروبایدازصفحه جامعه وروزگارمحوکرد… خاک عالم تو……

  2. متاسفم ما اسم اینجورشخصیت هارومیزاریم هنرمندولی هنرمندواقعی اینجوری نمیشه که یه ذره قیافه باعث شده خیلی خودش رو گم کنه متاسفم واسه خودم که فیلم هایی رو نگاه میکردم که ایشون توش نقش داشت☹☹☹☹

  3. با سلام
    هنرمند بودن سرمایه بزرگی است که برخی ،ظرفیت آن را ندارندوبرای هنرمند بودن با بزرگ شد.توهین خانم مذکوربه پارکبان شهرداری نشان از بزرگی و فهم وشعور نیست.شایدایشان آنچنان که باید به بلوغ اجتماعی نرسیده اند . ونباید خیلی جدی گرفته شوند.بالاخره بلوغ زودهنگام در فرهنگ و هنر این رفتارناشایست را هم دارد.
    از طرف ملت باشعور و به ویژه هنرمندانی که هم رشد فرهنگی دارند و هم مردمی هستند از پارکبان عزیز عذر خواهی می کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهارده − شش =

دکمه بازگشت به بالا