سیاست داخلیسیاسی

فرمانده سپاه قدس دونالد ترامپ را تهدید کرد

سردار قاآنی سال گذشته پس از شهادت سردار سلیمانی به جانشینی او رسید و فرمانده سپاه قدس شد. او در طی سخنانی در مجلس دونالد ترامپ و هم‌دستان‌اش را تهدید کرد. سردار قاآنی اظهار داشت:

: عوامل امریکایی دخیل در ترور شهید سلیمانی باید سبک زندگی مخفی سلمان رشدی را یاد بگیرند؛ چرا که جمهوری اسلامی انتقام خون به ناحق ریخته شهید سلیمانی را خواهد گرفت.

گفتنی است که  نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز گذشته و به مناسبتِ سالگرد ترور سردار شهید قاسم سلیمانی میزبان سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده فعلی این نهاد نظامی در نشستی غیرعلنی پارلمان بودند.

محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات‌رییسه مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی درباره آن‌چه در این نشست غیرعلنی گذشت و نیز آن‌چه از سوی فرمانده سپاه قدس در نشست غیرعلنی با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شد، توضیح داده است:

در این نشست فرمانده سپاه قدس ابعاد مختلف تاثیرگذاری شخصیت سردار سلیمانی و شرایطی را که قبل و بعد از شهادت ایشان در منطقه حاکم شده است، تشریح کرد.

این نماینده اصولگرای مجلس یازدهم همچنین اظهار داشت:

سردار قاآنی در این نشست به آثار گسترده‌ای که شهادت سردار سلیمانی در کشورهای مختلف و به‌ویژه در منطقه برجای گذاشته است، پرداخت و پیش‌بینی‌های مناسبی را برای آینده منطقه نیز ترسیم کرد.

بیشتر بخوانید
قاضی‌زاده هاشمی و زاکانی از انتخابات کنار می‌کشند؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا