شبکه‌های اجتماعی

فریبرز عرب نیا – تغییر جنسیت و شایعه‌های بی‌اساس همیشگی!

فریبرز عرب نیا بازیگری است که در دهه‌ی اخیر بسیار کم‌کار شده و دیگر آن بازیگری نیست که در دهه‌ی ۷۰ تصویرش سردر بسیاری از سینماها بود، با این حال به‌تازگی در شبکه‌های اجتماعی حاشیه‌ای عجیب پیرامون او به وجود آمد. تصویری از او منتشر شد با موهای بلند و ظاهری متفاوت و برخی نوشتند که فریبرز عرب‌نیا تغییر جنسیت داده‌است.

این ماجرای تغییر جنسیت بازیگران به ماجرایی لوث بدل شده‌است، اما آن چیزی که لوث‌تر است جذب فالوور و بیننده با حاشیه‌آفرینی‌های بی‌اساس برای بازیگران و در کل افراد مشهور است. فریبرز عرب‌نیا در صحبت‌هایی که در واکنش به شایعه‌های تغییرجنسیت‌اش داشت، به‌گونه‌ای صحبت می‌کرد که گویی شوکه شده‌است از این‌که چنین عکسی منتشر شده و برخی هم عامدانه یا ناعامدانه شایعه‌ی تغییر جنسیت فریبرز عرب نیا را منتشر ساخته‌اند.

واقعیت این است که شبکه‌های اجتماعی چون محلی برای پول‌درآوردن هستند، به‌شدت جَوی تهوع‌آور گرفته‌اند. هر ادمین بچه‌سالی برای افزایش فالوورها و در همین راستا برای کسب سود بیشتر از تبلیغات، از تیترهایی عجیب و ناواقعی و از جنجال‌آفرینی‌هایی بی‌اساس استفاده می‌کند. او می‌داند که در هیچ‌کجا بابت جنجال‌آفرینی‌های ناواقعی‌اش پاسخی نخواهد داد، می‌داند که هیچ‌کجا محاکمه نخواهد شد و بنابراین به‌سادگی با آبروی هر کس که بخواهد بازی می‌کند.

واکنش فریبرز عرب نیا به شایعه‌ی تغییرجنسیت‌اش را در زیر ببینید:

همچنین بخوانید: علت حاشیه‌آفرینی‌های ریحانه پارسا مشخص شد

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]
بیشتر بخوانید
ازدواج جان سینا و شهرزاد شریعت زاده دختر ایرانی + عکس‌های دو نفره

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا