زیبایی

متخصص پوست مگان مارکل از او تعریف و تمجید کرد!

سارا چامپن بنیانگذار، مدیرعامل و سازنده محصولات “Skinesis” یکی از بهترین کلینیک‌ها و محصولات مراقبت از پوست در دنیا شناخته می‌شود که تخصص آن زیباسازی پوست سلبریتی‌ها از جمله ویکتوریا بکهام است.

سارا که در طی دو سال و نیم به صورت دائم مسئول رسیدگی به پوست مگان مارکل از بدو ورود او به خاندان سلطنتی بود، در پستی اینستاگرامی به ستایش مگان و خانواده‌‌ی او پرداخته است و اظهار داشته:

من بسیار خوش‌شانس هستم که از طریق کارم با افراد باورنکردنی، جالب و الهام‌بخش آشنا شدم و در طول دو سال و نیم گذشته احساس افتخار می‌کنم که مدت زمان زیادی را با دوک و دوشس ساسکس سپری کرده‌ام. با مگان، آنچه به عنوان یک مشتری آغاز شد، به سرعت به یک دوستی عزیز تبدیل شد و او از من در زندگی‌ خود استقبال کرد. من بسیار سپاس‌گزارم از اینکه عضو کوچکی از مسیر آن‌ها هستم. شاهد شور و هیجان آن‌ها برای همه کارهایی که انجام می‌دهند و دلسوزی آن‌ها برای همه‌ی آدم‌هایی که می‌بینند و همینطور شاهد زمان‌هایی که بقیه مردم آن را نمی‌بینند.

وقتی آن‌ها در خانه هستند و دور از چشم مردم، به عنوان پدر و مادر، شریک زندگی و دوست، انسان‌های مهربان و بسیار فروتنی هستند. ما هر روز چیزهای زیادی یاد می‌گیریم و من بسیار زیاد از آن‌ها آموختم و همیشه زمان‌هایی که با آن‌ها بودم احساس کامل بودن و الهام گرفتن از آن‌ها داشتم تا به مردم در هر چیز کوچکی که می‌توانم کمک کنم. و برای مگان، هری و آرچی کوچولو؛ ‌ برای شما عشق و انرژی مثبت در این تحول می‌فرستم و من می‌دانم که راه‌های بسیاری وجود خواهد داشت تا شما همچنان زندگی دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و تغییرات مثبتی را به وجود آورید، ما بی صبرانه منتظر هستیم تا ببینیم شما در آینده چه کار می‌کنید. به زودی شما را خواهیم دید و ممنونم برای هر آنچه که انجام دادید.

گردآوری شده توسط: د.فرهمند

بیشتر بخوانید
رژیم غذایی سلبریتی‌ها | 6 رژیم غذایی از 6 سلبریتی آمریکایی!

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا