فوتبالیورزشی

ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان اصفهان

بعدازظهر امروز – ساعت ۱۷ – استقلال و سپاهان برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. استقلال اکنون در صدر جدول قرار دارد و سپاهان تیم دنبال‌کننده‌ی آن است. بازی این دو تیم آخرین بازی نیم‌فصل نخست است و نقش تعیین‌کننده‌ای در مشخص‌شدن قهرمان نیم‌فصل دارد. با توجه به حساسیت بالای این بازی، به نظر می‌رسد که محمود فکری – که چندان اهل ریسک نیست – در چینش بازیکنان‌اش ریسک نکند. ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان اصفهان به قرار زیر خواهد بود:

ترکیب احتمالی استقلال

رشید مظاهری که دروازه‌بان فیکس استقلال در این فصل است، در این بازی هم سنگربان استقلال خواهد بود. در جلوی او احتمالاً شاهد سه مدافع خواهیم بود. دانشگر، یزدانی و غلامی سه مدافعی هستند که وظیفه‌ی حراست از دروازه‌ی استقلال برابرِ بهترین خط حمله‌ی لیگ را دارند. در کناره‌ها هم محمد نادری و وریا غفوری بازی خواهند کرد. بازی‌دادن به نادری به جای مرادی یکی از کارهای فکری در راستای کاهش ریسک بازی خواهد بود.

میانه‌ی میدان فرشید اسماعیلی، مهدی‌پور و آرش رضاوند بازی خواهند کرد. در بازی‌های قبلی فکری نشان داده که اعتقادی به زوج مهدی‌پور و ریگی ندارد و ازآن‌جا که در بازی‌های قبلی مهدی‌پور تا حدی زیادی رضایت فکری را جلب کرده، به احتمال بسیار زیاد او در این بازی هم سکان میانه‌ی میدان استقلال را در اختیار خواهد داشت.

زوج خط حمله هم همچون بازی‌های قبل مهدی قایدی و ارسلان مطهری خواهند بود. قابل‌ذکر است که شیخ دیاباته این دیدار را از دست داده و اصلاً به اصفهان سفر نکرده‌است.

پس به طور خلاصه ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان اصفهان به قرار زیر خواهد بود:

بیشتر بخوانید
پیرامون فحاشی محمود فکری | این فوتبال بیش از متن، حاشیه دارد

رشید مظاهری – محمد دانشگر – عارف غلامی – سیاوش یزدانی – محمد نادری – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – فرشید اسماعیلی – وریا غفوری – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا