خبر ببر

تدوین و ارائه طرح سه فوریتی انتقام سخت به مجلس

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از تدوین و ارائه طرح سه فوریتی انتقام سخت به مجلس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سروش، حمیدرضا حاجی‌بابایی با اعلام این خبر، اظهار داشت:

خون پاک سردار سلیمانی به دست شقی‌ترین فرد جهان، بر روی زمین ریخته شد ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است خط مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت، اما کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ خواهیم کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس تاکید کرد: مردم یکپارچه و منسجم بپاخاستند و خواستار انتقام از قاتلان و آمران قتل شهید سلیمانی شدند.

وی ادامه داد: در این میان مجلس به عنوان نمایندگان مردم باید زمینه‌ها وراهکارهای قانونی این انتقام سخت را مهیا سازد وشرایط را برای ادامه حرکت انقلابی آماده کند.

حاجی بابایی افزود:

برای تحقق خواست مردم «طرح سه فوریتی انتقام سخت» روی میز مجلس قرار گرفته است و همه نمایندگان می‌توانند این طرح را امضا کنند.

در صورت تصویب نهایی طرح چه خواهد شد؟

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان، اظهار داشت:

برای مجلس آزمون بزرگی است که هنگام شهادت سردار سپهبد سلیمانی عزیز، برای اولین بار طرح سه فوریتی را مصوب کند امیدوارم نمایندگان از این آزمون سربلند بیرون بیایند و این طرح به هیات رئیسه مجلس تحویل داده شده است و هفته جاری (۱۴ تا ۲۱ دی ۹۸) اعلام وصول می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سروش، در صورت تصویب نهایی طرح انتقام سخت، با اصلاح برخی قوانین داخلی دست نظامیان برای اقدامات نظامی علیه آمریکا باز می‌شود.

بیشتر بخوانید: رای مثبت پارلمان عراق به طرح خروج نظامیان آمریکا از این کشور

بیشتر بخوانید
خانه سینما: هنرمندان دیگر به صدا و سیما نروند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا