صنعتی

چگونه جنس اصلی تجهیزات برق صنعتی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

خرید جنس اصلی تجهیزات برق صنعتی از لاله‌زار

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان حوزه برق صنعتی همواره تهیه و استفاده از جنس اصلی برندهای برق صنعتی بوده است. جنس‌های فیک و تقلبی با اینکه قیمت بسیار مناسبی دارند اما در طول دوره مصرف می‌توانند صدمات جبران ناپذیری را به سیستم وارد کرده و موجب بروز حوادث و خسارات بزرگی شوند.

تلفن تماس:

۰۲۱-۶۶۱۷۰۰۶۲ | ۰۲۱-۶۶۱۷۰۰۶۳ | ۰۲۱-۶۶۱۷۰۰۶۴ | ۰۹۱۲-۶۳۹۸۹۶۱ | ۰۹۱۰-۷۲۴۹۰۷۴ | ۰۹۳۵۴۰۲۰۹۱۴ | ۰۲۱-۶۶۳۴۴۶۹۶ | ۰۲۱-۶۶۳۴۴۷۱۴

از دیرباز تاکنون چنین بوده که هرگاه یک کالا یا شی‌ای با ارزش و گرانقیمت بوده، نوع تقلبی آن توسط افراد سودجو تهیه و تولید میشد. برای مثال سکه طلا تقلبی، اسکناس تقلبی، تابلوی نقاشی معروف تقلبی و …، امروزه نیز همین روال مرسوم است و در حوزه برق نیز افراد از روی تجهیزات اصلی و با ارزش، نوع تقلبی آن را تولید و روانه بازار می‌کنند.

طبعا جنس فیک و تقلبی هیچ‌گاه مانند جنس اصلی عملکرد مناسب و درستی نخواهند داشت، البته که مدتی کوتاهی کار راه انداز هستند ولی استفاده از آن‌ها در تابلو برق‌ها و مراکز صنعتی به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود چرا که می‌تواند موجب خسارت مالی و حتی جانی شود. فلذا این دغدغهٔ تهیه جنس اصلی، بسیار حائز اهمیت است.

یکی از راه‌های تهیه جنس اصلی در حوزه برق صنعتی، خرید تجهیزات از نمایندگی‌ها و مراجع معتبر و مطمئن است. عاملان فروش بسیاری در حوزه برق صنعتی فعالیت دارند اما خرید از هر مرجعی به بهانه قیمت پایین‌تر به هیچ وجه قابل توجیح نیست.

برای مثال مجموعه الکتروشایلی که نماینده برتر برندهای برق صنعتی چینت، ISBS، هیوندای، سکومک و اشنایدر میباشد سال‌هاست که به عنوان یک مرجع معتبر خرید تجهزات برق صنعتی شناخته می‌شود و همواره به مشتریان خود جنس اصلی و با اصالت و گارانتی را ارائه می‌کند.

چگونه جنس اصلی تجهیزات برق صنعتی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

به طور کلی برای تشخیص تجهیزات اصلی برق صنعتی از جنس تقلبی چند معیار کلی وجود دارد که قبل از خرید باید حتماً در خصوص آن‌ها مطالعه و بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنیم.این معیار‌ها در خصوص برخی از تجهیزات تخصصی‌تر و با جزئیات میشوند که در ادامه در دو دسته از معیار‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

بیشتر بخوانید
صنایع مادر چیست؟

معیار‌های کلی:

* تجهیزات برق صنعتی اصلی دارای ضمانت اصالت کالا، گارانتی محصول و بعضا روی بسته‌بندی دارای هولوگرام می‌باشند. در حالی که اجناس تقلبی این صنعت هیچ گونه ضمانت کتبی و رسمی نداشته و بعضاً بدون بسته‌بندی می‌باشند.

* ادوات برق صنعتی اصلی فقط در مراجع معتبر و رسمی به فروش می‌رسند در حالی‌که جنس تقلبی توسط افراد غیرمعتبر و واسط خرید و فروش می‌شود که هیچ مسئولیتی بابت این معاملات برعهده نمی‌گیرند.

* وزن جنس اصلی معمولاً بیشتر از جنس تقلبی است و متریال بدنه تجهیزات اصلی معمولاً با کیفیت‌تر از بدنه اجناس تقلبی می‌باشند.

* قیمت تجهیزات اصلی به نسبت بالاتر از تجهیزات تقلبی است.

حال می‌رسیم به معیار‌های جزئی‌تر:

تشخیص کنتاکتور اصلی و تقلبی هیوندای:

* کیفیت ساخت اسکلت خارجی و بدنه کنتاکتور اصلی هیوندای بسیار بالاست در حالی‌که کیفیت ساخت کنتاکتور تقلبی کاملاً مشخص است و به سادگی از ظاهر آن قابل تشخیص می‌باشد.

* متون چاپی روی کنتاکتور اصلی کاملاً برجسته و از جوهر باکیفیت است. اما روی کنتاکتور تقلبی جنس جوهر نامرغوب و نوشته‌ها به سادگی قابلیت پاک‌شدن دارند.

* امکان بررسی سریال کنتاکتور از طریق سامانه رهگیری در شرکت سازنده وجود دارد. بنابراین اگر کنتاکتور تقلبی تهیه کنید کد رهگیری قابل پیگیری نیست.

برخی ویژگی‌های کنتاکتور تقلبی هیوندای

* قیمت ارزان

* کیفیت ساخت پایین

* وزن سبک

* بدون گارانتی

* داغ‌شدن در حین کار

* خرابی سریع

همان‌طور که ذکر کردیم الکتروشایلی نمایندگی فروش تجهیزات برق صنعتی هیوندای را در لاله‌زار تهران بر عهده داشته و در این مسیر همواره از ارائه جنس اصلی و با گارانتی و قیمت مناسب چشم‌پوشی نکرده است، بلکه همواره جلب رضایت مشتریانش را در الویت قرار داده و امید دارد با این روند سطح کیفیت تجهیزات مورد استفاده در کارخانجات و بیمارستان‌ها و مراکز صنعتی روزبه‌روز ارتقا یابد.

بیشتر بخوانید
الزام استفاده از تابلو برق صنعتی و کفپوش عایق در کارگاه

شما می‌توانید تمامی تجهیزات این برند کره‌ای اصل را که شامل کلید مینیاتوری، کلید حرارتی، کلید اتوماتیک، کلید محافظ جان، کلید هوایی، بی‌متال، کنتاکتور و… می‌شود را از طریق ارتباط با کارشناسان فروش الکتروشایلی تهیه و خرید نمایید.

اگر قصد مقایسه بین مشخصات و قیمت‌های برندهای مختلف تجهیزات برق صنعتی را دارید سری به فروشگاه آنلاین الکتروشایلی زده از طریق بخش مقایسه محصول، آن‌ها را مورد قیاس و بررسی قرار دهید.

لازم به ذکر است که از جمله شرکت‌های مطرح در زمینه ساخت و یا تأمین تجهیزات صنعتی می‌توان به هیوندای، اشنایدر، خرید کنتاکتور چینت، زیمنس،تسلاکالا، الکتروشایلی و فامکو در ایران اشاره کرد.

خرید کنتاکتور و کلید اتوماتیک اصلی هیوندای با گارانتی شرکتی

در ادامه می‌خواهیم به دو مورد از برترین و پرفروش‌ترین تجهیزات برق صنعتی هیوندای Hyundai بپردازیم:

همان‌طور که می‌دانید کلید‌های اتوماتیک یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین تجهیزاتی هستند که در داخل تابلو برق مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیز نوعی قطع‌کننده جریان است که برند هیوندای آن از پرطرفدار‌ترین و پرفروش‌ترین نوع آن است که در مراکز مهم صنعتی و برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید کنتاکتور و کلید اتوماتیک اصلی هیوندای با گارانتی شرکتی

جنس اصلی آن تنها در نمایندگی‌ها و مراجع معتبر فروش تجهیزات برق صنعتی قابل خرید است و مشابه تقلبی آن با قیمتی بسیار پایین‌تر در برخی بازارها خرید و فروش می‌شود که مانند همیشه استفاده از آن‌ها به هیچ‌وجه پیشنهاد نمی‌گردد.

الکتروشایلی مرجع مطمئنی برای خرید کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای می‌باشد که ارسال سریع، قیمت مناسب و گارانتی محصولات را نیز ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید برخی از از انواع کلید‌های اتوماتیک هیوندای را مشاهده فرمایید:

کلید اتوماتیک کامپکت حرارتی

کلید اتوماتیک کامپکت حرارتی مغناطیسی

کلید اتوماتیک ۱۰۰ آمپر

کلید اتوماتیک ۱۶۰۰A قابل تنظیم

کلید اتوماتیک ۷۵ آمپر

کلید اتوماتیک ۱۲۵۰ امپر

کلید اتوماتیک کامپکت ۶۳ آمپر

کلید اتوماتیک ۵۰ آمپر

کلید اتوماتیک کامپکت ۴۰ آمپر فیکس

کلید اتوماتیک ۶۳۰ آمپر

کلید اتوماتیک ۱۶۰ آمپر

کلید اتوماتیک کامپکت ۳۲ آمپر فیکس

کلید اتوماتیک ۴۰۰ آمپر

خرید کنتاکتور هیوندای Hyundai اصلی

کنتاکتور هیوندای یکی از دیگر از محصولات حائز اهمیت در تابلو برق‌های صنعتی است که جایگاه ویژه‌ای در بین تجهیزات دیگر داشته و برند هیوندای آن همواره پایه ثابت فروش در بازار برق لاله‌زار تهران می‌باشد. همانطور که می‌دانید کنتاکتور یک تجهیز جهت خاموش و روشن کردن و عمل سوئیچینگ در مدار است که در رنج‌ها و ولتاژهای مختلفی تولید و روانه بازار می‌گردد.

بیشتر بخوانید
ثمین پلیمر تولیدکننده کفپوش‌های صنعتی در پارک علم و فناوری البرز

کنتاکتور نیز همانند دیگر تجهیزات برق صنعتی دارای جنس‌های تقلبی بسیاری است که طبعاً استفاده از آن‌ها در مدار و تابلو برق می‌تواند باعث بروز خسارت مالی و حتی جانی گردد. پیشنهاد ما به شما مشتری عزیز این است که هنگام خرید تجهیزات برق صنعتی از ضمانت اصالت کالا حتماً مطمئن شوید و کالا را فقط از مراجع معتبر و نمایندگی‌هایی نظیر الکتروشایلی تهیه کنید.

قیمت روز کلید اتوماتیک هیوندای

در انتها لازم است به استحضار برسانیم مجموعه الکتروشایلی با استفاده از تجربه مدیران خود با هدف مشاوره، تأمین و توزیع تجهیزات باکیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی تأسیس گردید.

در این راستا الکتروشایلی توانسته است نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش معتبرترین برندهای تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی SIEMENS, LS, HYUNDAI, ISBS, CHINT, SCHNEIDER, SOCOMEC, … و انواع یوپی‌اس و باتری، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق را کسب کند.

الکتروشایلی نماینده هیوندای رضایت و پاسخگویی همه جانبه به مشتری را عامل موفقیت خود دانسته و مشتری را اول شریک خود می‌داند که به همین منظور کلیه محصولات ارائه‌شده دارای ضمانت‌نامه و تعهد خدمات پس از فروش می‌باشد و با توجه به قانون حفظ حقوق مشتری قادر به تهیه قطعات یدکی نیز می‌باشد.

خواهشمند است جهت آشنایی با اقلام فوق الذکر و اطلاعات بیشتر در خصوص لیست قیمت و موجودی کالا، به وب‌سایت WWW.ElectroShaili.com مراجعه فرموده یا با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا