اجتماعی

تبدیل قرار بازداشت «سحر تبر» به در بسته خورد

به گزارش ایرنا، شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران با تبدیل قرار بازداشت فاطمه خویشوند از چهره‌های اینستاگرامی تحت عنوان مجازی «سحر تبر» به قرار وثیقه موافقت نکرد.

پیام درفشان، وکیل خانم خویشوند روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه به ایرنا گفت که موکلش همچنان در زندان به سر می‌برد در حالی که سایر متهمان این پرونده که سابقه بیماری روانی دارند، با قرار وثیقه یا کفالت در آزادی به سر می‌برند.

درفشان با اشاره به درخواست سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه از قضات مجامع قضایی مبنی بر سخت‌گیری نکردن در اعطای مرخصی به زندانیان، ابراز امیدواری کرد که با درخواست مرخصی برای موکلش موافقت شود.

فاطمه خویشوند معروف به «سحر تبر» از چهره‌های به اصطلاح شاخ در فضای اینستاگرامی است که ۱۸ سال دارد و مهر ماه امسال با دستور قضایی دستگیر شد.

شهرت «فاطمه خویشوند» به خاطر عکس‌ها و فیلم‌های عجیب و غریبی است که از خود در اینستاگرام منتشر می‌کرد و سحر تبر نامی است که برای خودش در اینستاگرام برگزیده‌بود.

در کیفرخواست صادر شده برای خویشوند، اتهاماتی نظیر معاونت در «افساد فی‌الارض»، «توهین به مقدسات» و «تحصیل مال نامشروع» عنوان شده‌است.

بیشتر بخوانید
واکنش پیمان طالبی به احتکار کنندگان ماسک: تا چه حد بی وجدانید...!

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا