شبکه‌های اجتماعی

چرا بهنوش بختیاری سینا ولی الله را نفرین و به خدا واگذار کرد؟

بحث‌وجدال‌ها در شبکه‌های اجتماعی بر سر موضوعات مختلف ادامه دارند و این بار نوبت به کشاکش بهنوش بختیاری و سینا ولی الله رسیده است. ماجرا از این قرار است که سینا ولی الله – کمدین – در ویدئویی بهنوش‌بختیاری را تمسخر کرد و همین تمسخر بهنوش‌بختیاری توسط او نیز واکنش‌های زیادی داشت. سپس در شب عاشورا، بهنوش بختیاری سینا ولی الله را نفرین کرد و گفت هر که را که ببخشد، این لات کوچه‌خلوت را نخواهد بخشید!

بهنوش بختیاری سینا ولی الله

او همچنین در استوری دیگری گفت که انشالله امام حسین به کمرت بزند!

گفتنی است که سینا ولی الله عادت دارد که گاه با احترام و گاه بی‌احترام برخی از افراد مشهور را به باد انتقاد می‌گیرد، اما تا کنون دیده نشده یکی از آن‌ها به انتقاد و حتی تمسخر سینا ولی‌الله واکنش نشان دهند.

***********

سینا ولی‌الله متولد ۱۳۵۵ در تهران است، ولی چند سالی است که در خارج از کشور زندگی می‌کند. او ابتدا در شبکه‌ی فارسی ۱ فعالیت داشت، سپس به PMC رفت و اکنون مجری برنامه‌ی چندشنبه با سینا در شبکه‌ی MBC Persia است. سینا ولی‌الله همچنین سابقه‌ی اجرا در شبکه‌ی نشنال جئوگرافیک فارسی را داراست. او اکنون در لندن ساکن است.

گفتنی است که بهنوش‌بختیاری چندی پیش از اعدام برخی از دستگیرشدگان آبان‌ماه ۹۸ استقبال کرده‌بود و همین موجب شد که سینا ولی الله او را به باد انتقاد بگیرد.

همچنین بخوانید: بهنوش بختیاری اعدام دوست دارد!

بیشتر بخوانید
ممنوع التصویری حیاتی صحت دارد ؟ + جزئیات و فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا