اجتماعیشبکه‌های اجتماعی

جنجال جدید بهروز افخمی و تقابل‌اش با کرونا + عکس

بهروز افخمی که چندی پیش بابت اظهارات عجیب‌اش پیرامون کرونا حسابی جنجالی شد، به‌تازگی جنجالی دیگر در اطراف‌اش پدید آمده‌است.

به گزارش خبر ببر، چندی پیش بهروز افخمی باحضور در جشنواره فیلم فجر در مورد کرونا اظهارات عجیبی داشت. مثلاً در بخشی از سخنان‌اش گفت:

تعطیل‌کردن سینماها و مدارس و تحمیل‌کردن ماسک به مردم کار غلطی بوده است. برنامه‌ی جهانی وحشت که احتمالاً با اهداف سیاسی در آمریکا و انگلیس طراحی شده در ایران طوری اجرا شد که به اصطلاح ما کاسه‌ی داغ‌تر از آش شدیم.

به‌تازگی تصاویری از پشت صحنه‌ی سریال جدید بهروز افخمی با نام رعدوبرق منتشر شده که نشان از رعایت‌نکردن پروتکل‌های بهداشتی توسط او و گروه‌اش دارند. جالب آن‌که مهران رجبی هم که بعد از ابتلا به کرونا بارها در صداوسیما حضور یافت و از سختی‌های این بیماری گفت بدون ماسک است.

علیرضا افخمی کرونا

بهروز افخمی : عمداً کرونای خفیف گرفتم

افخمی با رادیو مصاحبه‌ای داشت و به صحبت‌های جنجالی‌اش در مورد کرونا و تصاویر پشت‌صحنه‌ی سریال‌اش که همه بدون ماسک هستند واکنش نشان داد. او در ادعایی عجیب اظهار داشت که در تابستان تلاش کرده به کرونای خفیف مبتلا شود:

در طول بهار آمارهای جهانی را که بررسی کردم دیدم که ویروس با نزدیک‌شدن به فصل گرم ضعیف می‌شود و گفتم اگر قرار هست بگیریم در تابستان مبتلا شویم.

وی اضافه کرد: یک سری کارها مثل غرغره آب نمک را که به تجربه هم ثابت شده جلوگیری می‌کند کنار گذاشتم. اوایل تابستان کرونا گرفتم و سبک هم گرفتم و کاری هم با ریه‌ام نداشت. در طول فیلمبرداری برخی از بچه‌های گروه هم گرفتند، چون به آنها هم اطمینان می‌دادم کرونا برای جوان‌ها خطری ندارد و برای زیر پنجاه سال‌ها هم تقریباً خطری ندارد. به این ترتیب در طول تابستان نصف گروه‌مان و در پاییز اغلب گروه کرونا گرفتند. پس نه می‌توانستند کسی را آلوده کنند نه خودشان مبتلا بشوند؛ با خیال راحت بدون ماسک و پرهیزهای مربوط به این آنفلوآنزا که از آنفلوآنزا های دیگر هم ضعیف‌تر است کارمان را کردیم!

بیشتر بخوانید
سرقت عجیب از میله‌‍‌های متروی پایتخت + فیلم

واکنش مدیر فیلم و سریال شبکه پنج به تصاویر پشت‌صحنه‌ی سریال بهروز افخمی

مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما در واکنش به جنجال‌های تصاویر پشت‌صحنه‌ی سریال رعدوبرق اظهار داشت:

ممکن است قابی باشد که کسی ماسک ندارد یا پلانی باشد که برای دقایقی ماسک‌هایشان برداشته‌اند اما در کل پروتکل‌ها در سریال‌ها رعایت می‌شود.

 رضوانی در پاسخ به مخالفت افخمی با ماسک‌زدن که پیش از این هم به‌صراحت اعلام شده بود، عنوان کرد: این اعتقاد شخصی آقای افخمی است و آنچنان که ما روی سریال نظارت داریم، پروتکل‌ها رعایت می‌شود اما ممکن است کمتر و بیشتر داشته باشد. در بسیاری از سریال‌های دیگر هم ممکن است موارد مشابهی باشد که در یک صحنه ماسک را برداشته‌اند. تولید این سریال هم در روستاهایی در شمال کشور است و حتی به نوعی قرنطینه هستند و کسی به گروه اضافه یا از آن کم نمی‌شود.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج پیرامون این‌که تا چه حد افخمی اجازه دارد طبق اعتقادات شخصی خود در گروه پیش برود و خطرآفرین باشد؟ بیان کرد: ما و مدیر شبکه حتی به پشت صحنه سریال رفته‌ایم و موارد رعایت می‌شود. از طرفی عوامل سریال «رعد و برق» هم حدود یکی دو سال است در تصویربرداری هستند و تاکنون لطمه‌ای نزده است. اعتقاد شخصی او هم به کسی تحمیل نمی‌شود. ممکن است شخص دیگری هم باشد که ماسک نمی‌زند اما ما نمی‌توانیم تک تک افراد را به خاطر ماسک نزدن اخراج کنیم.

وی در مورد نحوه‌ی برخورد با متخلفان اظهار کرد: در هر پروژه‌ای هم ممکن است یک فیلمبردار یا کسی باشد که لحظاتی ماسک را پایین می‌آورد اما نمی‌توان او را از پروژه اخراج کرد.

بیشتر بخوانید
امیر نظری مجری شبکه‌ی سلامت درگذشت

رضوانی در پایان درباره‌ی این‌که اگر رعایت‌نکردن پروتکل‌ها به‌صورت یک روند باشد تذکر صورت می‌گیرد یا خیر گفت: سریال ناظر کیفی دارد که اگر رعایت نشود نسبت به این موارد تذکر می‌دهد.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا