خبر ببرگردشگری

معرفی بهترین تورهای داخلی و ایرانگردی و تور خارجی: مجله گردشگری توریستی‌ها

مسلماً یکی از لازمه‌های هر سفری داشتن اطلاعات مناسب از مقصد سفر می‌باشد؛ ما در مجله گردشگری توریستی‌ها سعی کرده‌ایم که برای تمام مسیرهای توریستی داخلی و خارجی بهترین اطلاعات را اعم از جاذبه‌های گردشگری و معرفی هتل‌ها تاپ هر مسیر و هم‌چنین بهترین برگزارکنندگان هر تور گردآوری کرده‌ایم. شما در این مجله گردشگری می‌توانید به تفکیک تور‌های داخلی و تورهای خارجی به راحتی به اطلاعات توریستی مقصد مورد نظر دسترسی پیدا نمایید.

تور خارجی

یکی از بهترین بخش‌های مجله توریستی‌ها صفحه معرفی تور خارجی است، که شما در این صفحه اطلاعات کامل گردشگری بهترین مسیرهای تور خارجی را می‌توانید مشاهده نمایید؛ شما با مراجعه به بخش تور خارجی این مجله گردشگری می‌توانید به تفکیم مسیر مورد نظر اطاعات جاذبه‌های گردشگری را برای مقصد سفر خود ببنید. همچنین تاریخ و جغرافیای مقصد خارجی خود را مطالعه کنید. برای هر مسیر تورهای خارجی صفحات هتل‌های منخب مسیر نیز در نظر گرفته شده است. همچنین بهترین برگزار کنندگان تورهای خارجی نیز به همراه اطلاعت تماس در صفحه تور مورد نظر درج شده است تورهای خارجی از جمله : تور استانبوا، تور تایلند ، تور گرجستان ، تور مالزی ، تور دبی ، تورهای اروپا ، تور کانادا ، تور هند و.. همگی در مجله گردشگری توریستی‌ها موجود می‌باشد.. لازم به ذکر هست بخش تور تخفیف دار خارجی نیز در مجله گردشگری توریستی‌ها وجود دارد که پکیج‌های تخفیف خورده تور‌های خارجی روز در آنجا درج شده است.

تور داخلی

با توجه به شرایط دنیا و ایران امروزه بهترین انتخاب سفر شرکت در تور داخلی و سفر به مکان‌های توریستی و گردشگری ایران می‌باشد؛ ما در مجله گردشگری تورستی‌ها بهترین تورهای داخلی را برای مسیر‌های پر طرفدار به همراه اطلاعات کامل برای هر مسیر داخلی گرد آوری کرده ایم. در صفحه تور داخلی شما می‌توانید تمامی جاذبه‌های شهرهای توریستی داخلی را مشاهده نمایید، بهترین هتل‌های را برای تور داخلی خود بشناسید و در نهایت بهترین برگزار کنندگان تور داخلی در مسیر هدف سفر خود را بشناسید و با ایشان از طریق اطلاعات تماس درج کننده برگزاکننده تور داخلی ارتباط برقرار نمایید. بهترین مسیرهای تور‌های داخلی عبارتند از: تور ایرانگردی ، تور کویر ، تور شمال ، تور کیش ، تور مشهد ، تور شیراز ، تور قشم و… که برای همه مسیرهای داخلی مذکور توضیحات کامل و تورهای متنوع در توریستی‌ها وجود دارد ؛ که شما حتی در بخش تخفیف خورده می‌توانید تورهای داخلی تخفیف دار نیز با شرایط و قیمت مناسب تر پیدا نمایید.

بیشتر بخوانید
سینا قائمی زاده | sinaghaemizadeh

تور ایرانگردی

تور ایرانگردی

از جذاب ترین تورهای داخلی می‌توان به تور ایرانگردی اشاره کرد؛ در مجله گردشگری توریستی‌ها در کنار تمامی اطلاعات گردشگری صفحه ویژه برای تور ایرانگردی در نظر گرفته اید که در این بخش میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به جاذبه‌های ایران و آثار ملی ایران و مقاصد برگزیده تورهای ایرانگردی را پیدا کنید و درباره آنها بخوانید. همچنی برگزارکنندگان رسمی تور ایرانگردی به شما معرفی شده اند که شما می‌توانید با بهترین قیمت و تخفیف‌های خاص تورهای ایران گردی را از این سرویس‌های معتبر گردشگری خریداری نمایید.  در این سبک تور معمولا چندین شهر و جاذبه ایران مورد هدف بازدید قرار میگیرد و شرکت در تور ایرانگردی این مزیت را برای شما دارد که در یک سفر جذاب و گروهی به جز بازدید از چندین شهر با تعدادی از ایرانگردان خوب مثل خودتان دوست شوید و حتی سفرهای بعدی را با هم برنامه ریزی نمایید.

تور شمال

مقصد توریستی جذاب شمال کشور ایران قطعا از انتخاب‌های همه ما برای یک تور داخلی میباشد؛ که ما در مجله گردشگری توریستی‌ها بهترین تورهای شمال و مقاصد و شهر‌های جذاب شمال را به شما معرفی کرده ایم. اگر میخواهید برگزار کنندگان رسمی تورهای داخلی شمال را بشناسید حتما به صفحه تور شما تویستی‌ها سر بزنید. از جمله تورهای شمال پر طرفدار می‌توان به : تور ماسال ، تور فیلبند ، تور رامسر ، تور نمک آبرود و… اشاره کرد.

بهترین تورهای کویر

از جمله تورهای داخلی که اغلب شش ماهه دوم سال برگزار میشود تور به کویرهای ایران میباشد از جمله : تور کویر مصر، تور کویر کاراکال ، تور کویر مرنجاب ، تور کویر و کلوت‌های شهداد و… که تمامی این کویرها و تورهای کویر گردی مذکور در صفحه تور کویر مجله گردشگری توریستی‌ها معرفی شده است.

بیشتر بخوانید
جاذبه‌های گردشگری در سفر زمینی تهران شیراز

تورهای نوروزی

با توجه به تعطیلات طولانی نوروز ما در مجله گردشگری توریستی‌ها بهترین تورهای داخلی و تورهای ایرانگردی نوروزی را برای علاقه مندان به سفر در تعطیلات نوروز در نظر گرفته ایم. همچنین در صورت مساعد شدن شرایط تورهای خارجی نوروز نیز به شما معرفی خواهد شد. ولی قطعا در ایام نوروز بهترین انتخا تور ایرانگردی می‌باشد که تعداد زیادی به شما در مجله گرردشگری توریستی‌ها معرفی کرده ایم. فعلا تورهای نوروز ۱۴۰۰ با محدودیت‌های کرونیی برگزا خواهد شد و همچنین سفرهای خارجی امسال نروز محدود تر خواهد بود. ولی امید واریم برای تور نوروز ۱۴۰۱ شرایط سفر و تور به حالت عادی برگشته باشد و عمری باشد تا بهترین تورهای را برای تعطیلات نوروز چه داخلی و چه تور خارجی به شما معرفی نماییم.

با توضیحات داده شده درباره انواع تور‌ها لازم به توضیح هست همچنین یبخش‌های خدمات اخذ ویزا و خرید بلیط هواپیما و قطار نیز در مجله توریستی‌ها معرفی شده است. پس حتما قبل از شرکت در یک تور داخلی و یا تور خارجی به بانک اطلاعات گردشگری درج شده در مجله گردشگری توریستی‌ها سر بزنید و همچنین می‌توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام مجله گردشگری تورستی‌ها یا کانال تلگرام این سایت به راحتی به اطلاعات مفید توریستی برای یک تور و سفر خوب دسترسی داشته باشید.

آدرس سایت مجله گردشگری توریستی ها: www.touristiha.com

آدرس پیج اینستاگرام مجله گردشگری توریستی ها: https://www.instagram.com/touristiha

تور خارجی

تور داخلی | تور خارجی | تور ایرانگردی | تور کویر | تور شمال | تور نوروز | تور تخفیف خورده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا