خبر ببر

برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری از برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن  در نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد.

برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن

به گزارش خبرگزاری سروش، دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس) از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، نمایشگاهی که در آن بیش از ۲۲۰ شرکت داخلی و خارجی نوین‌ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

عبدالکریم جلالی پیرامون این خبر، اظهار داشت: در این نمایشگاه ۲۱۲ شرکت داخلی از جای جای کشور و ۸ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، ایتالیا، بلژیک، فرانسه و چین حضور خواهند داشت و جدیدترین صنایع، تجهیزات، تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن افزود:

در دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است علاوه بر شرکت‌های خصوصی؛ برخی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی نیز توانمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستآوردها و تولیدات حوزه‌های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی را ارائه خواهند کرد.

محصولات قابل نمایش در نمایشگاه معماری

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند‌سازی، تکنولوژی‌های نوین تاسیسات، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش‌های تزئینی، لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم‌های کنترل از راه دور، سیستم‌های ایمنی ساختمان، سیستم‌های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح‌ها، به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

جلالی گفت: دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی وخانه مدرن در فضایی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع و در هفت سالن و فضای باز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: معرفی توانمندی‌های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت‌های ایرانی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، معرفی آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به ویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، اشتغالزایی، فراهم کردن زمینه تعامل میان دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور، مهمترین اهداف برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.

 برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن در پایان، اظهار داشت:

برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط میان این دو، یکی از مهمترین محورهای برپایی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشی از جمله کارگاه‌های مختلف آموزشی و معماری با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سروش، دهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت‌ها تا ۲۱ دی ماه

بیشتر بخوانید
رنگ سال 1401 چه رنگی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

6 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا