خبر ببر

برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری از برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن  در نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد.

برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن

به گزارش خبرگزاری سروش، دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس) از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، نمایشگاهی که در آن بیش از ۲۲۰ شرکت داخلی و خارجی نوین‌ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

عبدالکریم جلالی پیرامون این خبر، اظهار داشت: در این نمایشگاه ۲۱۲ شرکت داخلی از جای جای کشور و ۸ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، ایتالیا، بلژیک، فرانسه و چین حضور خواهند داشت و جدیدترین صنایع، تجهیزات، تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن افزود:

در دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است علاوه بر شرکت‌های خصوصی؛ برخی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی نیز توانمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستآوردها و تولیدات حوزه‌های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی را ارائه خواهند کرد.

محصولات قابل نمایش در نمایشگاه معماری

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند‌سازی، تکنولوژی‌های نوین تاسیسات، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش‌های تزئینی، لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم‌های کنترل از راه دور، سیستم‌های ایمنی ساختمان، سیستم‌های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح‌ها، به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

جلالی گفت: دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی وخانه مدرن در فضایی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع و در هفت سالن و فضای باز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: معرفی توانمندی‌های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت‌های ایرانی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، معرفی آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به ویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، اشتغالزایی، فراهم کردن زمینه تعامل میان دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور، مهمترین اهداف برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.

 برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن در پایان، اظهار داشت:

برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط میان این دو، یکی از مهمترین محورهای برپایی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشی از جمله کارگاه‌های مختلف آموزشی و معماری با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سروش، دهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت‌ها تا ۲۱ دی ماه

بیشتر بخوانید
شرایط دریافت مشاوره تخصصی و حرفه‌ای حقوقی در خصوص چک و سفته

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا