اطلاعات‌محوراقتصادیغذا

بررسی اهمیت حضور پشتیبان‌ تعلیم دیده در اپلیکیشن‌های سفارش غذا

گاهی اوقات پیش آمده که پشتیبانی‌های اپلیکیشن‌های سفارش غذا به نحوی با کاربران و مشتریان برخورد می‌کنند گویی سفارش مشتری هیچ ارتباطی با آنها ندارد. در این نوشتار می‌خواهیم به بررسی اهمیت حضور پشتیبان‌ تعلیم دیده در اپلیکیشن‌های سفارش غذا بپردازیم.

خوب است بدانید مشتریانی که یک شرکت خرید می‌کنند برایشان اهمیت ندارد که شرکت مذکور برای تهیه و ارسال محصول با چند جای مختلف در ارتباط است. آنها به دنبال کسب یک تجربه راحت و بی‌دردسر هستند. جالب ابنجاست که بر اساس اطلاعات موجود از هر صد نفری که از صحبت با پشتیبانی ناراضی باشند، ۷۴ نفرشان ترجیه می‌دهند دیگر از آن سامانه خرید نکنند، این در حالی است که یکی از اجزای اصلی تجربه مشتری هم نحوه‌ی برخورد پشتیبان‌ است.

چیزی که باعث می‌شود مشتری از یک سامانه سرویس دهنده غذا استفاده کند، ارسال درست و به موقع سفارش است و هر گونه توجیهی که بخواهد به گردن جزء دیگر از اجزای سیستم بیندازد، اعتماد مشتری و حرفه‌ای بودن برند را زیر سوال می‌برد؛ همچون مربی تیم فوتبالی که تمام شکست‌های خود در عدم نتیجه‌گیری تیم را بخواهد به گردن اشتباهات داوری یا فردی بازیکنانش بیندازد.

توجه داشته باشید در اپلیکیشن‌هایی که محصول نهایی آنها یکسان است، پشتیبانی منظم و دقیق است که باعث می‌شود کاربر بین سرویس‌های مختلف یکی از آنها را انتخاب کند، به همین خاطر پلتفرم‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند اگر قصد دارند سهم بیشتری از بازار موجود را به دست بیاورند باید در کنار هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی، برای بهبود سیستم پشتبانی و تعلیم دادن پشتیبان‎‌ها هم هزینه کنند. همچنین مهم است که کاربران با شرکت در نظرسنجی پلتفرم‌ها و اظهار نظر و درج کامنت‌های دقیق و درخور، این اپلیکیشن‌ها را به نحوی تربیت کنند که بتوانند سرویس قابل قبولی به مشتریان خود ارائه کنند.

بیشتر بخوانید
المپیای باستانی به صورت دیجیتالی حفظ می‌شود.

پیشنهاد سردبیر: راهکاری به نام جذب گردشگر با دسر و غذاهای لذیذ

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

5 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا