بازی‌های رایانه‌ایتکنولوژی

از بازی رایانه‌ای قاسم ۱.۲۰ رونمایی شد

به‌مناسب سرسیدن سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، از نخستین بازی رایانه‌ای مرکز فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی با نام قاسم ۱.۲۰ در مشهد رونمایی شد.

رییس مرکز فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از این بازی گفت:

این بازی با سبک ماجراجویی و بر مبنای مکتب حاج قاسم طراحی شده است و انتخاب عنوان قاسم ۱.۲۰ هم اشاره به ساعت شهادت سردار سرافراز اسلام دارد.

عبدالله امینی افزود:

در نسخه نخست این بازی موضوع کمک به ضعفا و ظلم ستیزی مطرح شده است که از طریق انتقال پیام با استفاده از ضمیر ناخود آگاه پیاده سازی می‌شود و نسخه‌های دیگر بازی یاد شده نیز طی مدت زمان سه تا ۶ ماه آینده وارد بازار می‌شود.

رییس مرکز فضای مجازی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با بیان این که این بازی در مدت سه ماه توسط یک تیم سه نفره آماده شده است گفت:

نسخه اصلی بازی به صورت رایگان تا ۱۰ روز آینده وارد بازار خواهد شد.

امینی افزود:

در مراسم رونمایی امروز از این بازی فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی و احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی هم حضور داشتند.

گفتنی است که بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸، سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت در کشور عراق به شهادت رسیدند. گفته شد که دستور این حمله را رییس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، صادر کرده‌است. در پی این اقدام، رهبر انقلاب به مدت سه روز عزای عمومی اعلام کرد. یک هفته‌ی دیگر سالگرد شهادت سردار سلیمانی است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
بیشتر بخوانید
پیامک‌های رمز پویا از امروز چهره‌ای جدید به خود می‌گیرند

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

20 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا