بازی‌هابازی‌های رایانه‌ایتکنولوژیشبکه و امنیتکامپیوتر و اینترنت

بازی آکسی اینفینیتی مبتنی بر ان‌اف‌تی چگونه درآمدی را برای افراد بیکار در سراسر جهان فراهم می‌کند

به گزارش وبسایت کریپتوگلوب، بازی آکسی اینفینیتی یکی از بزرگترین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین در بازار، راهی برای کسب درآمد برای کاربرانی که بر اثر بیماری همه گیر کووید ۱۹ بیکار شده‌اند ارائه می‌دهد. در اینجا برخی از اطلاعات مربوط به آکسی اینفینیتی از وایت پیپر آن آورده شده است:

  • آکسی اینفینیتی یک جهان الهام گرفته از پوکمون است که در آن هرکسی می‌تواند از طریق گیم پلی ماهرانه و مشارکت در اکوسیستم، توکن به دست آورد. بازیکنان می‌توانند برای حیوانات خانگی خود بجنگند، آنها را جمع آوری کنند، پرورش دهند و پادشاهی‌ مستقر در زمین بسازند.
  • شخص ثالث می‌تواند به راحتی به تمام دارایی‌های هنری و داده‌های ژنتیکی آکسی دسترسی داشته باشد که به توسعه دهندگان جامعه اجازه می‌دهد ابزارها و تجربیات خود را در جهان آکسی اینفینیتی بسازند …
  • تفاوت اصلی بین آکسی و یک بازی سنتی این است که از طرح اقتصادی بلاک چین برای پاداش بازیکنان به دلیل مشارکت آنها در اکوسیستم استفاده می‌شود. این مدل جدید از بازی «بازی برای کسب درآمد» نامگذاری شده است. آکسی، هزاران بازیکن از کشورهای در حال توسعه را برای دستیابی به درآمد جدید در طول همه گیری کووید ۱۹ جذب کرده است.

بر اساس گزارشی از بلومبرگ، کارگران بیکار در سراسر جهان به بازی‌های بلاک چین به عنوان یک پتانسیل درآمد فرعی روی آورده‌اند. این گزارش تلاش‌های وینسنت گالارته، تحلیلگر فناوری اطلاعات را که اخیراً اخراج شده است را نشان می‌دهد که بازی آکسی اینفینیتی را به عنوان راهی برای درآمدزایی آغاز کرده است.

آکسی، که توسط بازی ساز ویتنامی Sky Mavis ایجاد شده است، با اجازه دادن به کاربران برای جمع آوری سکه‌های قابل تجارت، دروازه‌ای برای دارایی‌های رمزنگاری شده ارائه می‌دهد. این پروژه توانست در ماه مه ۷.۵ میلیون دلار از جمله از سرمایه گذاری مارک کوبان میلیاردر و الکسیس اوهانیان، بنیانگذار Reddit، جمع آوری کند.

بیشتر بخوانید
اپل در دادگاه با اپیک گیمز رو در رو خواهد شد

این گزارش ادعا می‌کند که پایگاه کاربران آکسی در تابستان منفجر شده است و از ۳۰،۰۰۰ کاربر روزانه در آوریل به ۱ میلیون نفر در ماه آگوست افزایش یافته است. شبکه آکسی طی ماه گذشته روزانه تقریباً ۳۰ میلیون دلار انتقال اتر ایجاد می‌کند و اکثر کاربران در کشورهای در حال توسعه مانند برزیل، ونزوئلا و فیلیپین متمرکز هستند. علیرغم ارائه یک فرصت جانبی، برخی نگران هستند که این پلتفرم منجر به سوء استفاده از بازیکنان شود. برای شروع، کاربران جدید باید سه آکسی خریداری کنند که هزینه هر کدام از آنها حدود ۲۰۰ دلار است. ونسا کائو، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر BTX Capital، به بلومبرگ گفت مدل آکسی ناسالم و ناپایدار است. او گفت:

بازیکنان باید صدها دلار را برای بازی هزینه کنند. این یک مفهوم اشتباه است شما نمی‌توانید از مردم بخواهید که هزینه بپردازند قبل از اینکه بدانند بازی درباره چیست.

در اواخر ماه ژوئیه، الیوت واینمن، تحلیلگر و تأثیرگذار عرصه رمزنگاری، گفت که پروژه‌های بلاک چین مبتنی بر بازی، محرک بزرگ بعدی برای پذیرش مجموعه‌های ارز رمزنگاری شده خواهد بود. همانطور که توسط Daily Hodl گزارش شده است، او گفت:

بازی‌ها تنها چیزی هستند که من به نظر من واقعاً از اکوسیستم رمزنگاری جدا شده‌اند. زیرا وقتی شما یک بازی انجام می‌دهید و از بازی واقعی لذت می‌برید، ارزش ذاتی دارد.

واینمن رشد سرسام آور بازی مبتنی بر بلاک چین آکسی اینفینیتی را به عنوان نمونه‌ای از پتانسیل این صنعت ذکر کرد:

من مدت‌هاست این را می‌گویم که کاربران کلید اصلی هستند، زیرا اگر شما کاربران را دارید، بنابراین رشد شبکه را دارید و اگر رشد شبکه‌ای با دارایی‌های سرسخت دارید، به احتمال زیاد دارایی شما افزایش پیدا می‌کند. این یک روش بسیار واضح برای افزایش ارزش در اکوسیستم‌های رمزنگاری شده است.

کلاهبرداری از طریق بیت کوین ۵۰۰۰۰۰ پوند برای من هزینه داشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

9 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا