هنرهنر هفتم

بازیگران طلاق گرفته | لیست بازیگرانی که از همسرشان طلاق گرفته‌اند

متأسفانه همزمان با افزایش شیوع طلاق در سطح کشور، در میان بازیگران نیز طلاق افزایش یافته و کم نیست تعداد بازیگرانی که از همسرشان طلاق گرفته‌اند. برخی از این بازیگران ازدواج‌شان حتی به یک سال هم نرسیده است. در ادامه مروری بر بازیگران طلاق گرفته خواهیم داشت.

بازیگران طلاق گرفته

۱- مهناز افشار

بازیگران طلاق گرفته

مهناز افشار که ازدواجی جنجالی با یاسین رامین داشت، مدتی پیش از آن که از ایران خارج شود خبر از طلاق‌اش داد تا او نیز به جمع بازیگران طلاق گرفته اضافه شود. مهناز افشار از یاسین رامین یک دختر دارد که گویا این دختر در حال حاضر با خود مهناز افشار در خارج از کشور زندگی می‌کند.

همچنین بخوانید: بیوگرافی مهناز افشار

۲- حمید گودرزی

بازیگران طلاق گرفته

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در سال ۱۳۸۳ با ماندانا دانشور ازدواج کرد. آن‌ها توانستند ۱۲ سال با هم زندگی مشترک داشته باشند، اما پس از ۱۲ سال از یکدیگر جدا شدند. ماندانا دانشور مدتی پیش از طلاق از حمید گودرزی، جزئیاتی از وضعیت زندگی و طلاق‌اش منتشر کرد. او نوشت زندگی‌اش سال‌ها به وضعیت بدی رسیده بوده و او با سیلی صورت‌اش را سرخ نگه‌ می‌داشته است. او پس از خروج از ایران، از این که حمید گودرزی جزئیات طلاق را منتشر کرده، در حالی که آن‌ها اصلاً طلاق نگرفته بوده‌اند از عدم تعادل در زندگی حمید گودرزی سخن گفت.

ماندانا دانشور نوشت:

… متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم. دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است، اما در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم. در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خود را رها نمی کند.

 بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود. در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود ! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

۳- مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر قدیمی و نام‌آشنای ایران نیز گویا از همسرش که او نیز بازیگر است یعنی خانم گلاب آدینه جدا شده و با همسر دوم‌اش زندگی می‌کند. البته گویا ایشان به طور رسمی از همسرشان جدا نشده‌اند و به قول خودشان «جدایی عاطفی» پیش گرفته‌اند. یعنی فقط با هم زندگی نمی‌کنند. مهدی هاشمی در یکی از شبکه‌های اجتماعی برای آن که شبهه‌ی دوهمسری را از خود دور کند نوشت:

من و خانم آدینه سال‌هاست که با توافق جدا از هم زندگی می‌کنیم، زیرا بدلیل عدم تفاهم فکری که با هم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود که بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت، اما به دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایی که شغلمان برایمان ایجاد می‌کند ترجیح دادیم به این جدایی رسمیت نبخشیم.

۴- ابوالفضل پور عرب

ابوالفضل پور عرب یکی دیگر از بازیگران طلاق گرفته سینما و تلویزیون ایران است. همسر او آناهیتا نعمتی بازیگر سرشناس سینمای ایران بود. او از آناهیتا نعمتی یک فرزند دختر با نام راییکا دارد.

بیشتر بخوانید
سیر تا پیاز شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

۵- آناهیتا نعمتی

همانطور که گفته شد، آناهیتا نعمتی همسر ابوالفضل پورعرب بوده است و بنابراین نام آناهیتا نعمتی را نیز باید در فهرست بازیگران طلاق گرفته آورد.

۶- اکرم محمدی

اکرم محمدی

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون نیز یکی از بازیگران طلاق گرفته است. همسر سابق او آقای محمد جعفری است و خود آقای محمد جعفری نیز یکی از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون است و بنابراین نام آقای جعفری را نیز می‌توان در فهرست بازیگران طلاق گرفته آورد. مروارید جعفری دختر اکرم محمدی و محمد جعفری است.

۷- پرستو گلستانی

بازیگران طلاق گرفته

پرستو گلستانی بازیگر قدیمی کشورمان نیز از آن بازیگرهایی است که همسرشان نیز بازیگر بوده است. همسر سابق خانم پرستو گلستانی بهروز بقایی بازیگر سینما و تلویزیون است. این دو پس از سال‌ها زندگی از یکدیگر طلاق گرفتند. بنابراین مورد هفتم از فهرست ما در مورد بازیگران طلاق گرفته شامل دو بازیگر طلاق گرفته است: بهروز بقایی و پرستو گلستانی.

۸- سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

همچون مورد قبلی که شامل دو بازیگر طلاق گرفته بود، مورد هشتم نیز دو بازیگر طلاق گرفته را شامل می‌شود. سحر دولتشاهی متولد ۱۳۵۸ است و در ۲۹ سالگی با رامبد جوان ازدواج کرد. ازدواج آن‌ها ۵ سال به طول انجامید و در سال ۱۳۹۳ به جدایی ختم شد. او در سریال‌های تلویزیونی مسافران و توطئه‌ی فامیلی که ساخته‌ی رامبد جوان هستند نق‍ش‌آفرینی کرده‌است.

۹- رامبد جوان

چنان‌که گفته شد، رامبد جوان در سال ۱۳۹۳ از سحر دولتشاهی طلاق گرفته است. البته او پیش از خانم سحر دولتشاهی، در سال ۱۳۸۳ ازدواج کرده بود. همسر اول او خانم ماندانا روحی بود که ازدواج آن‌ها در سال ۱۳۸۷ به طلاق ختم شد و رامبد جوان درست در همان سال با خانم دولتشاهی ازدواج کرد.

بیشتر بخوانید
سریال نون خ 2 زودتر به پایان می‌رسد!

پس از جدایی از دولتشاهی، رامبد در سال ۱۳۹۵ با نگار جواهریان ازدواج کرد و از او صاحب دختر شد.

۱۰- هدایت هاشمی

بازیگران طلاق گرفته

همسر سابق هدایت هاشمی که از او طلاق گرفته نیز بازیگر است. هدایت هاشمی کسی است که در مجموعه‌سریال‌های مشهور پایتخت بازی کرده است. او در سال ۱۳۵۳ متولد شده و چند سال با خانم بازیگر یعنی نگار عابدی زندگی کرده و پس از چند سال از او جدا شده است. در حال حاضر همسر آقای هدایت هاشمی خانم مهشید ناصری است.

اما هاشمی دختر هدایت هاشمی و نگار عابدی در حال حاضر با نگار عابدی زندگی می‌کند.

۱۱- محمدرضا شریفی‌نیا

یازدهمین مورد از فهرست ما در مورد بازیگران طلاق گرفته نیز شامل دو بازیگر است. محمدرضا شریفی‌نیا مدت‌زمانی طولانی با آزیتا حاجیان زندگی کرده و پس از آن، این دو بازیگر از هم جدا شده‌اند. دو دختر این زوج، یعنی مهراوه و ملیکا شریفی‌نیا، در حال حاضر بازیگر سینما و تلویزیون هستند.

۱۲- آزیتا حاجیان

همانطور که گفته شد، آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی‌نیا است و بنابراین باید نام او نیز در فهرست بازیگران جدا شده وجود داشته باشد.

۱۳- امین زندگانی

بازیگران طلاق گرفته

امین زندگانی نیز جزو بازیگران طلاق گرفته است. او که اکنون همسر خانم الیکا عبدالرزاقی است، مدتی با خانم مینا لاکانی زندگی مشترک داشته است. مینا لاکانی پس از طلاق از امین زندگانی دنیای بازیگری در ایران را ترک کرد و راهی آمریکا شد.

۱۴- داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان ایرانی مدتی با خانم سوسن تسلیمی، از بازیگران مشهور دهه‌ی ۶۰، زندگی مشترک داشته است. این دو در حال حاضر طلاق گرفته‌اند و خانم سوسن تسلیمی در خارج از ایران زندگی می‌کند.

بیشتر بخوانید
سرود ملی ایران شبیه سرود ملی کره جنوبی است!

۱۵- فریبرز عرب‌نیا

فریبرز عرب‌نیا که عمدتاً با ابوالفضل پور عرب اشتباه گرفته می‌شود، همچون او از بازیگران طلاق گرفته است. عرب‌نیا دو بار طلاق گرفته و جالب آن که هر دو بار همسران او بازیگر بوده‌اند. خانم آتنه فقیه نصیری و زنده‌یاد عسل بدیعی همسران فریبرز عرب‌نیا بوده‌اند و از او طلاق گرفته‌اند. در واقع پانزدهمین مورد از فهرست ما در مورد بازیگران طلاق گرفته شامل ۳ بازیگر است.

۱۶- سارا خویینی‌ها

بازیگران طلاق گرفته

شانزدهمین مورد از فهرست ما همچون مورد پانزدهم شامل سه بازیگر طلاق گرفته است. سارا خویینی‌ها دو بار طلاق گرفته و هر دو بار همسرهای او بازیگر بوده‌اند. او یک سال بین سال‌های ۶۹ تا ۷۰ همسر آقای چنگیز وثوقی بوده و از او طلاق گرفته و بعدها مدتی با آقای یوسف مرادیان، که او نیز بازیگر است، زندگی مشترک داشته و از او هم طلاق گرفته است.

۱۷- مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی متولد ۱۳۴۹ از دیگر بازیگران طلاق گرفته است. او مدتی طولانی با آقای بابک ریاحی پور، آهنگساز، زندگی مشترک داشته و از او طلاق گرفته است.

۱۸- آزاده صمدی

آزاده صمدی و هومن سیدی

آزاده صمدی نیز از بازیگران طلاق گرفته است. او به‌مدت ۷ سال همسر هومن سیدی بوده و در سال ۱۳۹۲ از او جدا شده است.

۱۹- هومن سیدی

چنان‌که گفته شد او از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۲ همسر آزاده صمدی بوده و پس از ۷ سال زندگی مشترک طلاق گرفته است.

۲۰- بهاره رهنما

بازیگران جدا شده

آخرین نفر از فهرست ما در مورد بازیگران طلاق گرفته بهاره رهنما است. او از سال ۱۳۷۰ تا سال ۱۳۹۴ همسر پیمان قاسم‌خانی بود و نهایتاً پس از ۲۴ سال از او طلاق گرفت. در حال حاضر بهاره رهنما همسر امیر خسرو عباسی است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو − یک =

دکمه بازگشت به بالا