هنرهنر هفتم

بازیگران ازدواج نکرده ایرانی | کدام بازیگران ایرانی مجرد هستند؟

ازدواج در میان بازیگران ایرانی مقوله‌ای خاص است، چراکه بسیاری از بازیگران ایرانی یا اصلاً ازدواج نکرده‌اند یا اگر هم کرده‌اند ازدواج‌شان پس از مدتی به طلاق ختم شده‌است. در نوشتاری که در مورد بازیگران طلاق گرفته منتشر ساختیم گفتیم که کدام بازیگران طلاق گرفته‌اند، اما این بار خواهیم گفت که کدام بازیگران ایرانی ازدواج نکرده‌اند. لیست بازیگران ازدواج نکرده ایرانی یا بازیگران مجرد ایرانی در ادامه خواهد آمد.

نکته: لیست زیر شامل بازیگرانی است که هیچ‌گاه ازدواج نکرده‌اند، نه آنان که یک بار ازدواج کرده‌اند و در حال حاضر مجرد هستند.

بازیگران ازدواج نکرده | بازیگران مجرد ایرانی

۱- بهرام رادان

در چند فیلم تا کنون بهرام رادان نقش پدر را ایفا کرده، اما او در زندگی واقعی‌اش تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد است. رادان متولد ۱۳۵۸ است.

۲- نیکی کریمی

بازیگران مجرد ایرانی
بازیگران مجرد ایرانی

نیکی کریمی متولد ۱۳۵۰ است و در فیلم‌های مختلف چندین بار نقش مادر یا نقش همسر را ایفا کرده است، اما او نیز همچون بهرام رادان از بازیگران ازدواج نکرده ایرانی است. به‌دفعات، شایعاتی در مورد ازدواج نیکی کریمی در شبکه‌های اجتماعی و در کل فضای مجازی شکل گرفته‌اند، اما همه فقط شایعه بوده‌اند. به‌نظر می‌رسد نیکی کریمی هیچ قصدی برای ازدواج ندارد.

۳- هانیه توسلی

هانیه توسلی متولد ۱۳۵۸ است و او نیز از بازیگران ازدواج نکرده ایرانی به شمار می‌رود. گویا او هم هیچ نیت و قصدی برای ازدواج ندارد و هر بار هم که در مورد ازدواج از او پرسش کرده‌اند، یا بحث را عوض کرده یا پاسخی سرراست و مستقیم در مورد آن که چرا ازدواج نکرده یا آیا در آینده قصد ازدواج دارد یا نه نداده است.

بیشتر بخوانید
ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

۴- آناهیتا همتی

آناهیتا همتی هم از بازیگران ازدواج نکرده ایرانی است. او در حال حاضر ۴۷ سال دارد و گویا قصدی برای ازدواج ندارد. آناهیتا همتی از ۲۷ سال پیش تا کنون در تلویزیون و سینماست، هرچند که در کل بازیگر کم‌کاری بوده و در سال‌های اخیر کم‌کارتر نیز شده است.

۵- محمدرضا گلزار

بازیگران ازدواج نکرده ایرانی
بازیگران مجرد ایرانی

محمدرضا گلزار نیز همچون ۴ بازیگر قبلی سن‌اش بالای ۴۰ است، اما هنوز ازدواج نکرده است. او از مشهورترین بازیگران ایرانی است و در سال‌های اخیر به‌عنوان مجری و خواننده نیز فعالیت داشته است.

۶- مصطفی زمانی

شهرت مصطفی زمانی زمانی آغاز شد که در سریال یوسف پیامبر نقش این پیامبر را ایفا کرد. او متولد ۱۳۶۱ در املشِ گیلان است و باوجودی‌که ۳۸ ساله است هنوز ازدواج نکرده است.

۷- حامد بهداد

حامد بهداد متولد ۱۳۵۲ و در حال حاضر ۴۷ ساله است. او نیز از مشهورترین بازیگران سینماست، ولی در زمره‌ی بازیگران ازدواج نکرده قرار دارد. هنوز مشخص نیست که به چه علت حامد بهداد تا این سن ازدواج نکرده است و احتمالاً در آینده هم ازدواج نخواهد کرد. جالب آن که در مورد ازدواج حامد بهداد نیز شایعاتی هرچندوقت‌یک‌بار پخش می‌شوند و همین چند وقت پیش هم شایعه‌ی ازدواج او پخش شد، اما بعدها معلوم شد که فقط شایعه است.

۸- امیر آقایی

بامیر آقایی مسن‌ترین بازیگر از فهرست ما در مورد بازیگران ازدواج نکرده است. او متولد ۱۳۴۹ است و تاکنون ازدواج نکرده است. در برنامه‌ی دورهمی نیز وقتی مهران مدیری در مورد ازدواج از او پرسید گفت که ازدواج نکرده و حتی به آن فکر هم نکرده است، اما ممکن است در آینده ازدواج کند.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی کامل محسن چاوشی + حواشی و شایعات

۹- اندیشه فولادوند

بازیگران مجرد ایرانی
بازیگران مجرد ایرانی

اندیشه فولادوند متولد ۱۳۶۲ یا ۱۳۶۱ نیز از بازیگران ازدواج نکرده ایرانی است. او هم در برنامه دورهمی اذعان کرد که ازدواج نکرده است، اما در پاسخ به پرسش مدیری در مورد این که چرا ازدواج نکرده است، چیزی نگفت.

۱۰- الناز شاکردوست

شاکردوست یکی دیگر از بازیگران ازدواج نکرده ایرانی است. او متولد ۱۳۶۳ است و بارها و بارها شایعه‌هایی در مورد ازدواج او شکل گرفته. یک بار حتی شایعه شده بود که با علی‌رضا حقیقی دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی ازدواج کرده است که البته این شایعه تکذیب شد.

۱۱- طناز طباطبایی

بازیگران ازدواج نکرده ایرانی

طناز طباطبایی هم از بازیگران ایرانی است که ازدواج نکرده‌اند. او متولد ۱۳۶۲ است و اکنون که ۳۷ ساله است، در جمع بازیگران مجرد ایرانی قرار دارد. او اولین بار در سال ۱۳۸۳ با فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا وارد سینما شد، اما پس از آن بارها در فیلم‌های سینمایی مختلف نقش‌آفرینی کرد از جمله چهارانگشتی، پسر تهرانی، طهران تهران، مرهم، پریناز، هیس دخترها حرف نمی‌زنند، آرایش غلیظ، خشم و هیاهو، ویلایی‌ها، طلا و شنای پروانه.

همچنین بخوانید: بازیگران طلاق گرفته ایرانی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا